3 соціальні активності Comic Con Ukraine 2019

Опубликовано 17 сентября 2019 г.

Допомога дітям, безпритульним тваринам та еко-активності.


21–22 вересня у Києві на території «Арт–заводу Платформа» вже вдруге відбудеться міжнародний конвент сучасної поп-культури Comic Con Ukraine 2019.

Цьогоріч фестиваль очікує багато гостей (поціновувачів коміксів, анімації, кінематографу, відеоігор та літератури), зіркових селебріті та учасників з усього світу. Хедлайнерами фестивалю стануть Джон Ромеро, Крістофер Ллойда та Дені Трехо.

Окрім цього, на фестивалі плануються соціальні заходи, які допоможуть відвідувачам відчути себе справжніми супергероями.  Організатори пропонують долучитися до таких соціальних активностей:

Допомога безпритульним тваринам

Найбільшу увагу буде приділено притулкам для тварин та благодійним фондам. Усі вони розмістять свої стенди у петзоні, де будуть не лише розповідати про діяльність, а й приймати внески, продавати цікавий мерч та заохочувати забрати додому нового улюбленця.

Також на фестивалі буде проходити конкурс дог-косплею Dog Cosplay Contest, переможці якого отримають цінні призи (реєстрація відкрита до 18 вересня).


Допомога дітям

Обидва дні фестивалю кожен відвідувач зможе підтримати фонд «Таблеточки», придбавши на стенді фірмову продукцію та колекційні вироби. Також створено колабораційний мерч, усі кошти з продажу якого будуть передані підопічним фонду «Таблеточки».


Еко-тема також хвилює причетних до Comic Con

Саме тому за підтримки організації No Waste Ukraine кожен відвідувач події зможе правильно відсортувати сміття на станціях сортування, отримати консультацію про сортування вдома, прослухати лекцію та придбати еко-товари багаторазового використання.

За усіма соціальними активностями, можливостями та новинами слідкуй за хештегом #бутисупергероємлегко.

Це справді легко, особливо коли все відбувається в атмосфері підтримки та розуміння. Змінюй свій світ разом з Comic Con Ukraine 2019.

Квитки

Сайт та новини

Facebook-сторінка

Instagram-сторінка

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев