У Києві презентують фільм «Дублікат» з Енселом Елгортом в головній ролі

Опубликовано 17 декабря 2018 г.

Одразу два Енсела Елгорта.


Серед цікавих прем’єр тижня — науково-фантастичний трилер «Дублікат». Головну роль у фільмі зіграв Енсел Елгорт, один з найбільш затребуваних сучасних акторів Голівуду, зірка фільмів «На драйві», «Клуб мільярдерів» та інших.

Українська прем’єра стрічки «Дублікат» відбудеться у новому кінотеатрі «Оскар» в ТРЦ Smart Plaza на КПІ. Усі гості зможуть потрапити на зіркову вечірку перед сеансом із welcome drink від Jack Daniels Tennessee Fire. Квитки вже доступні онлайн на новому сайті кінотеатру https://oskar.kyiv.ua/.

Початок вечірки о 19:00, початок сеансу о 20:00.

Fb-зустріч

В центрі сюжету — історія молодого хлопця Джонатана, який веде дуже нудне життя — протягом дня він працює архітектором в офісі на Манхеттені, ні з ким не спілкується, а потім повертається увечері додому і лягає спати. Ввечері ж його друга особистість, Джон, пробуджується і починає вести своє бурхливе життя: відривається на нічних вечірниках і шукає нестримних пригод.

Одного разу Джонатан отримує від Джона відео, в якому його «тіньова сторона» розповідає про останні події з їхнього спільного життя. Щоб таке співіснування було можливим, обидві особистості мають дотримуватись суворих правил! Але правила існують для того, щоб їх порушувати і незабаром Джон починає зустрічатися з дівчиною…

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев