У Києві розапочався KISFF 2019

Опубликовано 17 апреля 2019 г.

Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів, 17-21 квітня, кінотеатр «Київ».

 


В столиці розапочався Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів 2019

17-21 квітня, кінотеатр «Київ».

Восьмий Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів відбудеться з 17 по 21 квітня. Цьогоріч фестивальним центром KISFF став кінотеатр «Київ».

В рамках KISFF 2019 на глядачів чекає понад 30 програм, серед яких є традиційні міжнародний та національний конкурси, фестивальні хіти, програма Європейської кіноакадемії, Out&Proud, програми для дітей та підлітків.

Окрім того, спеціально для KISFF куратори Berlinale приготували одразу дві програми — «Руйнуючи стіни», що допоможе нам ширше поглянути на події 1989 року та «Should I Stay Or Should I Go» зі спеціальною кураторською підбіркою. 

Серед спеціальних подій KISFF — показ-вечірка у Closer та події для кіноіндустрії.

На фестивалі відбудеться кілька світових прем’єр в рамках в українського та міжнародного конкурсів. Особливої уваги варта програма Short Matters, де будуть представлені фільми-номінанти на премію Європейської кіноакадемії, а також традиційні «Фестивальні хіти», «Комедії» та програма для дітей та підлітків.

Серед вечірніх сеансів на фестивалі — програма про ґендер та ідентичність Out & Proud. Midnight Sexy Shorts — короткий метр, що досліджує тему сексуальності, веселі та абсурдні стрічки в Short Attack, а також «100 фільмів за 100 хвилин».

Окрему увагу на фестивалі приділено сортуванню сміття. Партнером цієї ініціативи виступив Центр управління відходами.

Квитки на фестиваль можна придбати на www.kisff.org та сайті кінотеатру «Київ». Вартість квитків — від 40 до 80 гривень.

Повна програма фестивалю

Facebook-подія

Абонементи

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев