Учасники гурту «Океан Ельзи» створили саундтрек до драми «Чорний ворон»

Опубликовано 26 ноября 2019 г.

У кіно з 5 грудня.


Прем’єра повнометражної історичної драми «Чорний ворон», знятої за мотивами однойменного роману Василя Шкляра, відбудеться вже 5 грудня.

Сьогодні творці фільму повідомили, що саундтреком до стрічки стала відома пісня гурту Океан Ельзи «Веселі, брате, часи настали…», авторства Святослава Вакарчука.

Офіційний ролик зроблений на основі кадрів фільму.

А композитором інших тем драми став клавішник «Океан Ельзи» Мілош Єліч. Над створенням музичного оформлення «Чорного ворону» композитор працював майже чотири місяці, а сама робота складалась з кількох етапів.

Спочатку Мілош разом з режисером Тарасом Ткаченком у студії підбирав до кожної сцени відповідний настрій за допомогою музичних інструментів. Для деяких сцен саунд-продюсер самостійно грав на гітарі, фортепіано та бас-гітарі, додаючи до сцен симуляцію гри оркестру. Згодом до студії звукозапису запросили справжній оркестр музикантів, який відтворив необхідний тон загального настрою стрічки.

Мілош Єліч: «Мені було вкрай цікаво працювати над фільмом. У ньому, окрім вражаючої головної історії, є яскраві емоції, навіть, якщо вони негативні. Режисер Тарас Ткаченко навчив мене по-інакшому дивитися на музику кіно. Він дуже тонко відчуває кожну сцену, яку робить. У мене бували ситуації, коли я не до кінця розумів настрій сцени. Тоді ми сідали разом, розбирали її, аби підібрати органічне музичне оформлення», – розповідає композитор, саунд-продюсер Мілош Єліч.


«Чорний ворон» відтворює одну зі сторінок української історії — боротьбу українських повстанців проти радянської влади у 1920-х роках. У центрі сюжета історія життя та кохання Івана на прізвисько Ворон, який став учасником повстанського руху часів Холодноярської республіки.

Головну роль у картині виконав молодий український актор Тарас Цимбалюк, відомий глядачам телеканалу «1+1» за роботою у серіалах «Центральна лікарня» та «Село на мільйон». Тараса Цимбалюка, ролі у стрічці виконують популярні українські актори Павло Москаль, Андрій Мостренко, Ксенія Данилова, Даніїл Мірешкін, Зоряна Марченко, Наталя Сумська, Олексій Тритенко та інші.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев