3 факти про перший EP проекту Ofliyan

Опубликовано 10 декабря 2019 г.

Новий арт-проект гурту YEYO представив дебютний EP «Pobeditelnitsa». Цього разу Катерина Офліян та Ігор Бірюченко до стильного саунду додали трохи східності, згадавши свої вірменсько-циганське коріння. Чим ще цікавий реліз — в матеріалі на Open.ua.


«Як добре, що ти несхожий на тих, для кого я Псих»

5 маленьких та важливих історій

До EP потрапило п’ять треків, п’ять маленьких перемог над розчаруванням і безсиллям.

Ofliyan співають про красу і користь самотності та про свободу в любові.


Через сварки до фінальної версії альбому

Всі пісні створили та спродюсювали самі творці проекту — Катерина Офліян та Ігор Бирюченко.

Катерина Офліян: «Ми намагалися не заважати один одному. Кожен працював на своєму комп'ютері і зустрічалися ми тільки тоді, коли хтось у щось упирався. Іноді це просувало нас, а іноді ми настільки по-різному бачили рішення, що сварилися і взагалі домовлялися більше не робити музику разом.

Частково, “Pobeditelnitsa” ще й тому, що нам довелося багато подолати для створення альбому — власні розбіжності, минулі розчарування з релізами, повна відсутність мотивації. Але коли пісні стали виходити, ми зрозуміли, що дійдемо до кінця. Пісні важливіше наших страхів і розбіжностей».


Мікс творчості Тома Йорка, Flying Lotus та східно-української мелодійністі

Ігор Бирюченко: «Хотілося створити насичений мікс, але при цьому не втратити прозорості. Надихалися нашими улюбленцями в музлі типу Flying Lotus, Bilal, ThomYorke і багатьма іншими, не обмежуючи себе конкретними стилями. Було цікаво переплести східно-українську мелодійність з качовим бітом. Мені здається, вийшло стильно і самобутньо».

Платівка вийшла на лейблі Masterskaya та вже доступна на всіх онлайн-майданчиках.

Masterskaya yeyo Ofliyan

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев