5 фактів про альбом «НастяЗникає» «Малі сполохані звірята»

1
Опубликовано 27 июня 2019 г.

Чуттєвий український соул про навалу міста й рутини.


1. Третій альбом за 5 років існування проекту і другий, створений у складі гурту. Попередній лонгплей «Облич безліч» світ почув наприкінці 2017 року.

Анастасія Осипенко: «Я назвала цей альбом “малі сполохані звірята”, бо “страшно: ми — це вже дорослі” і “ми ще зовсім діти / нам ще довго рости й маліти”, а ще тому що “ми маленькі тремтливі істоти” і “ми звірята сполохані, самотні звірі”, а ще через внутрішні запитання “ти звір — а кому болить?”, а ще через “дрібні звіруваті зливи”, і ще через безліч емоційних станів, виражених у текстах старих і нових пісень».


2. Виходу альбому «Малі сполохані звірята» передували сингл «Дій» (червень 2019 року).

До платівки потрапило 9 пісень, автором слів та музики (окрім народної пісні «Осипалось листя...») виступила Анастасія Осипенко.


3. Альбом записано на столичній студії SoundPort. За аранжування, зведення і мастеринг відповідав Юрій Смаліус. Мастеринг пісні «Дій» зроблено в лондонській студії Metropolis.

Анастасія Осипенко: «Цей альбом пропрацьований набагато ретельніше, ніж усі попередні записи, разом узяті, але так само, як раніша творчість, він говорить про непевність, самотність, страх, навалу міста й рутини, про все крихке, гризотне, вистраждане, про все, що лишається в білому куточку списаної сторінки, в куточках очей, зморшках, ямочках, залишених світу в спонтанних фотографіях. Слухайте серцем».


4. Окрім учасників гурту (Анастасія Осипенко (вокал, гітара), Наталія Вовк (рояль, синтезатори), Юрій Шакалов (бас-гітара, електроконтрабас, синтезатори), Лена Боричевська (ударні, перкусія)) в записі взяли участь ще 10 музикантів. А саме: Юрій Смаліус (гітара, синтезатори), Олександр Окремов (барабани), Олена Павлова (саксофон), Олексій Рибак (цимбали), Павло Гальченко (труба), Маріана Скрипа (скрипка), Едуард Скрипа (скрипка), Андрій Тучапець (альт), Золтан Алмаші (віолончель) та Катерина Юрчук (бек-вокал).


5. Автором обкладинки альбому, а також синглу й анімації «Дій», виступила Катерина Різниченко.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 1 комментарий
  • Віка 2 июля 2019 г. 15:11
    Боже, як це прекрасно.