5 фактів про новий сингл Ostrovskyi «SUPERDOPE»

Опубликовано 13 февраля 2019 г.

Презентуємо другий сингл Віталія Островського та Дмитра Коміссаренко (NVRMIND).


1. Ostrovskyi — це творчий симбіоз виконавця Віталія Островського з фотографом та засновником фанзіну NVRMIND Дмитром Коміссаренко


2. На відміну від першого ліричного треку Островського «I Don`t Lose», нова композиція «SUPERDOPE» — це напористе динамічне техно в поєднанні з особистою історією співака і закликом до дії. Будь де — на танцполі або в житті.


3. Як і попередній сингл, новий трек був створений саундпродюсером Томашем Лукачем, який, окрім іншого, дуже полюбляє електроніку 80-х років.


4. У пісні символічно вплетена автобіографія Островського. Рядки «Even sky is falling we do not break up» («Навіть якщо небеса впадуть, то ми не здамося») — як особистий девіз артиста, який допомагає не звертати з шляху до мрії.


5. Назва пісні «SUPERDOPE» перекладається як «супернаркотик» — це музика, творчість в цілому і робота над собою на шляху до вершин, які і діють на людей, як наркотик або допінг. Рядок «If I did it — уou can do it» — це чиста мотивація, що закладена для слухача: якщо я зміг, то і ви також зробите це. Головне — не опускати руки і вірити в себе.


Завантажити трек

http://ostrovskyi.com/

Instagram

Facebook

Фото: Дмитро Коміссаренко

Ostrovskyi

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев