5 фактів про великий концерт Сергія Бабкіна в Києві

Опубликовано 23 октября 2019 г.

27 жовтня романтик Сергій Бабкін відіграє великий концерт в столичному МЦКМ (Жовтневий палац).

Чим буде цікавий саме цей столичний сольник Бабкіна та що цікавого відбулось в житті артиста за останній рік — в нашому матеріалі.


Особлива програма

Вже відомо, що цей виступ, на відміну від квартирників, буде проходити в форматі з повною групою музикантів. Окрім пісень з альбому «Музасфера» (2018) пролунають пісні різних років, які співак вже давно не виконував. Такий собі осінній «best of the best».

Також на глядачів чекає прем’єра нового треку Сергія вони першими почують наживо новий сингл, який вийде згодом.


«Музасфера»

Попередній сольний виступ учасника культового дуету 5'nizza в столиці відбувся в березні й мав формат квартирника. А ось перед цим у Києві Сергій Бабкін відіграв у грудні 2018 року. Саме на концерті у палаці «Україна» столична публіка почула наживо пісні з першого україномовного альбому Бабкіна «Музасфера».

В цьому році виконавець продовжував знайомство з піснями платівки, випустивши мінімалістичний кліп на пісню «Моє кохання», а також ліричні та відверті водночас «lyric video» та кліп «Єви і Адами».


«Єви і Адами»

У відео з Сергієм вперше за тривалий час знялася його дружина Сніжана. Разом вони стають героями картин і подорожують ними, наче світами. Заради кліпу троє художників протягом чотирьох днів готували спеціальні декорації для відео, площа яких зайняла більше 40м².

Сергій Бабкін: «Ми всі — це фарби, і для того, щоб створити якийсь новий надзвичайний колір, маємо поєднуватись. Ми зустрічаємось постійно — одна фарба з іншою, змішуємось, і тоді народжується щось нове, новий світ, не схожий ні на що інше. Цей світ лише всередині нас, його не можна побачити ззовні. Хоча ззовні ми всі голі, прозорі, абсолютно однакові. Але відрізняємося саме цим «нутром», адже воно абсолютно різне в кожного».


«Баб's»

Також в 2019 році музикант продемонстрував іншу сторону своєї бурхливої творчої натури — альтернативний хіп-хоп проект «БАБ'S».


Син

Та найголовнішою подією року в житті родини Сергія Бабкіна стало народження сина Єлисея, якому артист присвятив зворушливий твір.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев