5 причин піти на вечірку Photon у Києві

Опубликовано 11 октября 2019 г.

Подія відбудеться 13 жовтня на території кіностудії Довженка.


Цієї неділі в рамках серії вечірок Promin' в Києві вперше представлять аудіовізуальний шоукейс Photon.

Його автором та натхненником виступає символ берлінського техно і резидент культового клубу Berghain Бен Клок. Основна ідея вечірки — дослідження можливостей взаємодії музики зі світлом та простором.

Відкривати вечірку буде київський музикант, діджей та продюсер Voin Oruwu (23:00-01:00), він же і забезпечить локальну підтримку гостям. Далі — діджей-сет від Елен Алліен (01:00-03:00), однієї з найбільш важливих артисток сучасної електронної сцени. Екватор ночі ознаменується виступом Бена Клока (03:00-05:00). А вже на десерт — сет від постійного резидента клубу Berghain та вечірок Photon, продюсера DVS1 (05:00-07:00).

Facebook-подія

Вечірки Photon проходять по всьому світу і кожен раз команда дуже ретельно підходить до вибору локацій — це завжди приміщення з певною історією і часто промисловим характером. Обов’язковою умовою є відповідність локації для всіх запланованих арт-інсталяцій. Саме тому в Києві шоукейс представлять на території кіностудії імені О.Довженка.

Представники української електронної сцени розповідають, чому потрібно піти на Photon.

Євген Філатов, саунд-продюсер та засновник гурту The Maneken:

«Мені подобається усвідомлювати, що Київ поступово стає важливим компонентом у світовому ландшафті електронної музики. Спершу вечірки “СХЕМА” повністю змінюють звичний колись вигляд локальної техно сцени, а потім і зовсім вириваються за межі країни і влаштовують вечірку в Berghain. І ось зараз, незадовго після цього, до нас вперше їде в повному складі технічна команда клубу, щоб представити шоукейс, народжений в його стінах.

Ні, Київ — не новий Берлін. І не варто приміряти на нього чужий образ. Але це не скасовує його особливого характеру і самобутності в андеграундній культурі.


Аліна Паш, співачка й музикантка:

«Я багато подорожую світом і часто буваю на вечірках в різних країнах. І можу з упевненістю сказати, що наші, київські рейви нітрохи не гірші, а часом і кращі за європейські. Справа не тільки в музиці. Приходячи на вечірку в Closer або на заходи, які організовують H2D та Smailov, я завжди в першу чергу радію людям, яких там бачу. Це виключно вільні, відкриті, стильні люди. І з ними хочеться проводити час. А ще я просто фанат техно.

Тому привезти в Україну таких брил електронної музики як Бен Клок або Еллен Алліен — це справжній подарунок. Я чула, що їх виступи будуть супроводжуватися якимось унікальним візуальним і світловим шоу, яке розробив Бен Клок і чувак, який відповідає за продакшн в одному з найкрутіших клубів в світі — Berghain. That's cool... Я за будь-який цікавий досвід, і вам того ж раджу. Тому ніяких сумнівів. Я й сама піду на Photon, і друзів з собою потягну. Такі вечірки точно не можна пропускати. Peace and love for everyone! Йоу!»


Павло Ленченко,  електронний музикант та фронтмен проекту Cepasa:

«Мені завжди імпонував Бен Клок, я відношу його до розряду справжніх “майстрів одноманітності”. Залишаючись в техно більше 15 років і будучи вірним класичному raw-звуку, він завжди вмів знайти баланс між навмисною повторюваністю та власною мелодійністю. Разом ці два компоненти й створюють ті неповторні моменти на танцполі, за якими варто йти на Photon».


Катро Заубер, діджей та піарниця:

«Все те, що наразі відбувається з київською культурою рейвів та вечірок — викликає в мене тільки непідробний захват. Навіть важко уявити, що діджеї та продюсери, яких я слухала років 10 тому, одного разу проводитимуть заходи таких масштабів у Києві. Ще дивовижніше — розуміти, що до цього нерозривно причетні люди, з якими я особисто знайома. Нескінченно пишаюся всім, що вони роблять — і, варто сказати, роблять на настільки професійному рівні.

Думаю, Photon, крім усього іншого, це ще і класна можливість для всіх, хто одного разу не зміг потрапити в Berghain, відвідати вечірку, безпосередньо причетну до нього, в Києві».


Ігор Смайлов, букінг-менеджер, співорганізатор вечірки, діджей:

«Шоу Photon в кожному місті, де б не проходило, унікальне, адже команда не шкодує ані часу, ані сил і особисто прилітає для пошуків та перегляду локації, щоб знайти саме те ідеальне місце з унікальною атмосферою — просторе, індустріальне і з певними можливостями для світлового шоу.

У Києві вибір припав на найбільший павільйон кіностудії Довженка. І технічна команда Berghain на чолі з продакшн-менеджером клубу Krischan Makswitat та світловим інженером Lars Murasch вже підготували локацію, щоб створити для гостей той самий неповторний досвід синергії музики, світла й архітектури».

Вечірка Photon відбудеться в неділю, 13 жовтня, у першому павільйоні Кіностудії Довженка. Квитки

Організатори недарма зупинилися на даті, що випадає на неділю, адже понеділок— державний вихідний. Тому в цю ніч можна собі ні в чому не відмовляти.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев