Аліна Паш отримала премію ЄС Music Moves Europe Awards 2022

Опубликовано 21 января 2022 г.

Українська співачка здобула перемогу у міжнародній премії для молодих артистів, які презентують сучасне і майбутнє звучання Європи.


«Дякую за те, що моя культура, яку я несу, може бути помічена десь ще у Європі, у світі. Це так особливо для мене. Тому що я відчуваю це місією своєї душі», — сказала Аліна Паш у момент нагородження, стримуючи сльози.

Церемонія нагородження премії Євросоюзу відбулася ввечері 20 січня під час однієї з ключових подій музичної індустрії — фестивалю-шоукейсу ESNS (Eurosonic Noorderslag) у Гронінгені, Нідерланди.

Окрім Аліни Паш переможцями Music Moves Europe Awards 2022 стали Denise Chaila (Ірландія), Дeva (Угорщина), Meskerem Mees (Бельгія), Mezerk (Франція) і Blanks (Нідерланди). Престижну нагороду від журі Grand Jury Prize було присуджено Meskerem Mees, а нагороду Public Choice за результатами голосування публіки отримала одна з номінанток цього року — Ladaniva (Вірменія).

Українську співачку та інших переможців Music Moves Europe Awards було обрано експертним журі, до складу якого увійшли Gemma Bradley (BBC Radio 1), Cindy Castillo (Mad Cool Festival), Kevin Cole (KEXP), Bryan Johnson (Spotify) і почесний член журі — українська реперка alyona alyona, переможниця минулого року у номінації Public Choice 2021.

Кожен із п’яти переможців Music Moves Europe Awards отримав по 10 000 євро. Переможеця Grand Jury Award додатково отримала ваучер на екологічну логістику гастролей (зелений тур) на суму 5 000 євро, а переможеця Public Choice Award отримала 5 000 євро. Кожному номінанту також була надана можливість відвідати день бізнес-освіти на ESNS вартістю 1250 євро, який включатиме доповіді, зустрічі з експертами і тренінги для удосконалення навичок інтернаціоналізації своєї кар’єри.

Нагадаємо,

Music Moves Europe Awards — це премія Європейського Союзу за популярну сучасну музику. Мета нагороди – відзначити нових європейських артистів та підтримати їх у розвитку їхньої міжнародної кар’єри. Номінантами цього року були Alina Pash (Україна), Anna (Італія), Balkan Taksim (Румунія), Blanks (Нідерланди), Denise Chaila (Ірландія), Дeva (Угорщина), DORA (Іспанія), Francis of Delirium (Люксембург), Friedberg (Австрія), Jada (Данія), Ladaniva (Вірменія), Meskerem Mees (Бельгія), Mezerg (Франція), Nenny (Португалія) і Zoe Wees (Німеччина).

Премія MME Awards є наступницею премій European Border Breakers Awards (EBBA) і Music Moves Europe Talent Award (MMETA), які підтримуються та вручаються Європейським Союзом з 2004 року. Премія має бездоганний «послужний список», нагородивши таких виконавців, як Stromae, Adele, Mumford & Sons, Dua Lipa, Rosalía, Meduza, Lous and the Yakuza, Inhaler і минулорічну переможницю alyona alyona. З тих пір кожен із цих артистів досяг нового рівня слави та успіху у світовій музичній індустрії.

Фото: Ben Houdijk, Bart Heemskerk

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев