Борис Гребенщиков та «Аквариум» презентують новий альбом у Києві

Опубликовано 27 апреля 2018 г.

БГ два дні в столиці.


Борис Гребенщиков та музиканти гурту «Аквариум» приїдуть до Києва з  новим альбомом «Время N». Два особливих виступи відбудуться 21 та 22 червня у Caribbean Club.

За словами Гребенщикова, нова платівка «Время N» стала продовженням його диску «Сіль» 2014 року і складе трилогію з наступним альбомом, для якого вже складено 16 пісень.

Альбом записувався з 2015 по 2018 рік у Лондоні, Санкт-Петербурзі та Лос-Анжелесі. У роботі над платівкою брали участь Брайан Іно, гітарист Fairport Convention Річард Томпсон, симфонічний оркестр «Віртуози Києва», учасники King Crimson саксофоніст Мел Коллінз і барабанщик Джеремі Стейсі, болгарський хор, музиканти з Тунісу та Ізраїлю.

Для альбому «Время N» Гребенщиков довго шукав саундпродюсера й врешті обрав триразового лауреата «Греммі» британця Стіва Джонса, який відповідав за звучання альбомів Мобі, The Chemical Brothers та Daft Punk. Сам Борис Борисович став співпродюсером цього альбому.

21 та 22 червня БГ та музиканти гурт «Аквариум» зіграють у Києві «Время N» і ще десяток чи два пісень, які за годину до концерту обере сам БГ. Борис Борисович говорить, що «Музика створює простори, в яких живуть наші душі». У червні в Києві буде два особливих дня з простором для душі.

Організатор — Gas concert

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев