Британці Editors вперше відіграють у Києві

Опубликовано 5 сентября 2019 г.

Вперше у Києві та вдруге в Україні.


Анонс тижня — до України після перерви в три роки повертаються британські інді-рокери Editors. Вперше вони підкорили українців на фестивалі ZaxidFest, а зараз готуються до концертного дебюту в українській столиці.

1 квітня 2020 року, Stereo Plaza.

Квитки надійдуть у продаж 9 вересня.

Facebook-зустріч

У Києві команда на чолі з ексцентричним фронтменом Томом Смітом презентує збірку кращих пісень під назвою «Black Gold». До платівки, яка вийде 25 жовтня, потрапили найкращі треки з шести платівок гурту та три нові композиції: «Black Gold», «Upside Down» та «Frankenstein». Кліп на останню пісню був знятий кліп в Україні.

Том Сміт: «Розмови про best of-платівку велися останні три-чотири роки. Але кожен раз нам здавалося, що час не настав, оскільки нові пісні йшли одна за одною. Але зараз — той самий влучний момент.

Ми досі виступаємо, і я пишаюся цим фактом. Кажуть, що бути довгожителем сьогодні — це не дуже круто. Але я так не вважаю. За допомогою “Black Gold” ми зафіксували нову версію Editors.

Ми відчували себе десь далеко від загального потоку, але завжди писали треки, що захоплювати людей та резонували з ними на найглибшому рівні. Це може звучати пафосно, але я знаю багато слухачів, для яких Editors — більше, ніж гурт. Саме цього я прагнув усе своє життя».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев