Cloudless презентували одразу 2 версії синглу та 2 версії кліпу на нього

Опубликовано 2 декабря 2020 г.

Зірки українського нацвідбору на «Євробачення» повертаються.


Після участі в національному відборі на «Євробачення» з блискучим синглом «Drown Me Down» гурт Cloudless планував тур українськими містами та перший великий сольник.

Та в плани гурту втрутилась всім відома пандемія: Cloudless відмінили амбітні плани та залишились без вокаліста.

Але учасники гурту не здався й почав свою чергову нову історію. Завдяки «Київ ФМ» музиканти знаходять новий «Голос Для Cloudless» Василя Демчука, а до гурту приєднується новий барабанщик Олександр Ковачов.

Першим новим твором команди двомовний сингл «Думки» або «Slow». Так само як пісня має два варіанти, у двох варіаціях зняте і відео на неї. І якщо візуалізація україномовної «Думки» потішить глядачів естетично, то «Slow» обіцяє ще і вразити їх відвертими кадрами.

Засновник гурту Антон Панфілов:

«Жити в моменті й цінувати те, що в тебе є, це один з уроків, який ми засвоїли з початку пандемії. Участь у нацвідборі на Євробачення дало нам потужне прискорення, ми лізли зі шкіри геть, щоби відповідати тому, що відбувається.

Та пандемія не те щоби зупинила рух — вона звела до мінімуму наші досягнення на початку року. Ми вирішили переключитися на більш спокійний режим і нікуди не рватися, що й відзначилося на нашому новому релізі. Сподіваюся, люди це відчують».

«Перипетії подій, котрі відбуваються з героїнею, змінюють її психологічно, роблячи сильнішою та стійкішою перед нашим світом. А злиття з природою дарує сили йти далі своїм шляхом. Не хотілося б одразу розкривати всі карти та розповідати про сенс, котрим я наділив деякі зі сцен, адже моя мета — дати можливість кожному глядачеві побачити в них щось особисте і трактувати по-своєму», — пояснює автор нового відео, молодий режисер Олександр Євтушенко.

https://orcd.co/cloudless-dumky

https://orcd.co/cloudless-slow

Cloudless

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев