Constantine випустив міні-альбом «'90» та кліп «Стыдно»

Опубликовано 26 июня 2018 г.

У дусі дев'яностих.


EP інді-поп артиста Constantine «'90» — це відверта лірика та пульсуюча музика з легким присмаком дев'яностих, де є хаус, євроденс, сінті-поп та р'н'б.

Костянтин сам виступив автором музики до міні-альбому, а за продюсування відповідали Сурен Томасян Mama13 і Levani (Дорнабанда), а також Alexey Drizzit.

«Весь матеріал вийшов драйвовим і танцювальним, але вперше саме в віршах я знайшов місце для особистих переживань. Похмурість і загадковість стали лейтмотивом усього EP, лірика сповнена конфліктів, емоцій і роздумів про швидкоплинність почуттів», — розповів Костянтин Дмитрієв.

Перша презентація 5 нових пісень відбулася 17 червня, під час live-стріму на офіційних каналах артиста.

Одночасно з новим релізом Костянтин також представив і кліп на пісню «Стыдно», зйомки якого проходили в Одесі під керівництвом Андрія Тащі. У відео знялися одеська танцювальна школа Z-FAM та київський балет на чолі з хореографом Артемієм Лазарєвим.

Альбом вже доступний на сервісах стрімінгу

Дебютний альбом Constantine під назвою «Один» вийшов на лейблі Masterskaya 2 червня минулого року. Початок 2018 року ознаменувався виходом першої україномовної пісні виконавця «Місто», з якою Constantine виступив на національному відборі на Eurovision Song Contest 2018.

Фото: Катя Кондратьєва

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев