Електронний дует HVOB відіграє літній концерт на березі Дніпра

Опубликовано 22 июня 2021 г.

Спеціальні гості — київські музиканти Koloah та Monoconda.


HVOB, один з найцікавіших електронних дуетів світу, повертається до української столиці. Виступ на сцені ЮБК відбудеться вже 20 серпня.

Зі своїм актуальним альбомом «ROCCO» Анна Мюллер та Пауль Валльнер об’їздили увесь світ від Америки до Австралії, від Африки до Європи. Музика австрійського дуету звучала на фестивалях Burning Man та Fuji Rock Japan, вони були хедлайнерами фестивалів Sonar у Барселоні, Clockenflap у Гонконзі та Fusion Festival.

Назва проєкту HVOB розшифровується як Her Voice over Boys, і це якомога краще описує музику дуету. На перших порах слухачі дивувалися, коли дізнавалися, що Анна Мюллер — не лише фантастична вокалістка з гіпнотичним вокалом, а й композиторка і продюсерка. Остаточний продакшен композицій дуету відбувається у співпраці з продюсером Паулем Валльнером у його віденській студії. Саме ця синергія і є тим самим неповторним звучання HVOB.

Уже найперші музичні проби HVOB привернули до себе увагу Олівера Колетцкі та лейблу Stil vor Talent, який і підписав із ними контракт. Треки Анни та Пауля супроводжували модні покази дизайнера Елі Сааб, Анна створила саундтрек до документального фільму «Attention – A Life in Extremes» і була номінована на Австрійську кінопремію за кращу музику. Окрім того дует озвучував виставки в лондонському музеї Tate Modern.

В Києві HVOB зіграє не лише пісні з альбому «ROCCO», а і кращі пісні різних років. Спеціальними гостями концерту на київському узбережжі стануть українські музиканти Koloah та Monoconda.

Koloah HVOB Monoconda

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев