Gorillaz у Києві: 74 людини, тенісний стіл та банановий хліб

Опубликовано 12 июня 2018 г.

Київське шоу Gorillaz у цифрах та фактах.


До першого концерту Gorillaz в Україні залишилось 1,5 місяці — саме час дізнатись деталі технічного та побутового рейдерів британців. Маємо офіційну інформацію від організаторів UPark Festival.

Для того, щоб показати свій «лайв» Києву наповну, до 13 учасників Gorillaz приєднається ще 28 музикантів. Грати група планує близько двох годин, а їх трекліст з'єднає півдесятка нових треків: хіти «Clint Eastwood», «Feel Good Inc.», «Stylo» та інші, а також декілька нових пісень з альбому «The Now Now», вихід якого заплановано на 29 червня.

Шоу Gorillaz, за версією американського видання Wired, входить в топ найбільш високотехнологічних концертів сучасності. Щоб об'єднати віртуальних героїв і реальних музикантів, гурт везе до Києва тонни додаткового сценічного світла.

Крім сотень технічних працівників UPark, Деймон Албарн везе з собою команду з 33 осіб, які будуть контролювати «від і до»  шоу групи в Україні. Для розміщення всієї зоряної команди на стадіоні «Динамо» доведеться спорудити 21 гримерку.

Цікаво, що однією з головних вимог побутового райдера є стіл для настільного тенісу. Саме за ним перед виходом на сцену гурт збирається в повному складі і налаштовується на шоу.

Примітно, що незважаючи на сотню літрів всілякого алкоголю в гримерках, всій команді Gorillaz суворо заборонено пити до виходу на сцену. Крім пива, в умовах райдера значиться обов'язкова пляшка мескаля. Його гурт любить пити виключно з сіллю, привезеної з містечка Малдон, що в Британії.

Також в переліку екзотичних вимог Gorillaz: банановий хліб, бісквітні тортики «Вікторія» і лимонні тістечка. Ясна річ, все це повинно подаватися до обіднього чаювання команди, яка шанує Британію та її традиції, незалежно від того, де виступає.

Одне з 28 шоу в рамках світового туру «The Now Now» стане першим живим виступом Gorillaz в історії України. Концерт Gorillaz в рамках фестивалю UPark відбудеться 25 липня у Києві.


UPark Festival

Gorillaz, Massive Attack, Kaleo, Bonobo, Young Fathers, Tove Lo, ONUKA, YUKO.

Стадіон «Динамо» ім. Лобановського.

25-26 липня, 2018.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев