Gorim! презентував mood-video та новий сингл «Ейфорія»

Опубликовано 12 июля 2021 г.

Подвійна прем’єра від стильного поп-проєкту.


Новий сингл «Ейфорія» від свого попередника «Біг» відрізняє більш дорослий настрій.

Віктор Gorim! Нікіфоров: «Трек був написаний дуже швидко, а в процесі брала участь вся наша команда. Наприклад — гітари, які ви чуєте в пісні, писав наш менеджер! Саундпродюсер Паша Зеленов часто коригує тексти, а я в свою чергу, роблю внесок в створення аранжувань. Це дуже цікавий процес, який об'єднує нас. Ми хотіли передати літній настрій, але в нестандартному контексті. Щиро, чесно і без фальші. Я думаю, що багато, хто послухає цю пісню, впізнають себе».

Mood-video до нового синглу передає вже інший стан. На ньому ми бачимо один день з життя героя, що потрапляє в бурхливий вир подій. Пошук себе за допомогою безладних знайомств, сумнівних рішень та на дні пляшки. Коли людина збивається зі шляху, його день перетворюється в розмитий день бабака. І виправити це під силу лише йому самому.

«“Ейфорія” — пісня з присмаком довгоочікуваного літа, запотілого келиха, ввечері, після спекотного дня, віддалений гул набережних дискотек, під час сексу на пляжі. Пісня про пристрасть останньої зустрічі, яку ти згадуєш протягом життя.

“Ейфорія” — це ніч, про яку ти пошкодуєш наступного ранку, але ніколи не пошкодуєш, коли пройде голова», — розмірковує Віктор.

Цікаво, що трек ексклюзивно був представлений наживо в рамках конкурсу «Хіт-конвеєр» і успішно пройшов у фінал. Заключна стадія конкурсу пройде у вересні 2021 року, де Gorim! виконає новий сингл на одній сцені з топ артистами України. Окрім того у найближчий час ви зможете почути Gorim! на фестивалі MRPL Fest.

"Gorim! - Ейфорія" доступний для прослуховування на всіх стриминг платформах.

GORIM Gorim!

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев