Grisly Faye випустила сингл та анонсувала літній концерт у Києві

Опубликовано 25 июня 2018 г.

Подвійний сингл про найпозитивнішу сторону самотності.


Столичний електронний проект Маргарити Кулічової Grisly Faye презентував новий сингл «Hi» (англ. — «привіт»). Пісня вийшла у двох версіях — акустичній та електронній. На електронну версію треку презентовано кліп.

Режисером відео став Паша Липа, автор кліпу Grisly Faye «Khvylyam». Кадри зафіксовані на плівкову камеру, яка знімає 18 кадрів на секунду — через це оригінальні дублі повільніші на чверть, що дало неочікуваний результат на етапі монтажу.

Провівши довгий час у турах, Маргарита назбирала аудіоматеріали для семплів, які і використала у пісні — під час концертів артистка просила глядачів співати певні мелодії та настукувати потрібні ритми. Також Маргарита вперше використала рідкісний у наших просторах терменвокс.

«Я відібрала свої улюблені “тейки” з концертних записів і почала доточувати аранжування. У процесі пісня ставала агресивнішою і агресивнішою. І чим далі я працювала — тим жорсткішим ставав звук. І я не пручалась. Так і вийшло, що синґл складається з двох однакових та одночасно кардинально різних пісень», — розповіла Grisly Faye.

Також сьогодні співачка анонсувала літній концерт у Києві, який відбудеться 18 серпня у Центрі Лесі Курбаса. Grisly Faye продовжує давню звичку виступати на неконцертних майданчиках, дотримуючись філософії «outdoor electronics».

Facebook-зустріч

Grisly Faye

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев