Гурт 5'Nizza стане хедлайнером фестивалю Tattoo Collection 2019

Опубликовано 11 февраля 2019 г.

Київ, травень, ВДНГ.


Tattoo Collection — найбільший професійний тату-фестиваль країни, що проходить в столиці вже 15 років.

Протягом трьох днів на Tattoo Collection проходять нагородження кращих робіт та різноманітні активності для відвідувачів: лекції, майстер-класи, маркети, творчі зони, фаєр-шоу та багато іншого.

Для майстрів фестиваль — своєрідне підбиття підсумків в індустрії за рік: тут можна познайомитися з існуючими стилями, напрямками та технологіями сучасного татуювання, прослухати професійні майстер-класи та лекції і, звичайно, поборотися за головну нагороду тату-світу — кубок Golden Machine.

Кульмінацією музичної програми стає виступ хедлайнера. У минулі роки свої програми тут представляли ONUKA, «Ляпіс-98» і «Без обмежень», а в цьому — 18 травня — легендарний гурт 5'Nizza.

Почавшись з перших стихійних виступів, 5'NIZZA стала культовою задовго до виходу першого альбому і потрапляння у теле і радіоефір. Досі головні хіти гурту нерідко можна почути у виконанні вуличних музикантів, у дворах різних країн і міст або просто на гостинній кухні. Після гучного реюніону в березні 2015 року дует 5'NIZZA випустив новий альбом «Ку», ще раз довівши своїми живими виступами, що ті чесність і щирість, за які ми полюбили гурт на початку 2000-х, нікуди не поділися навіть через майже 20 років.

Фестиваль Tattoo Collection

17-19 травня, ВДНГ.

Квитки

Facebook-подія

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев