Гурт TVORCHI зіграє благодійний концерт в артпросторі UYAVA в Києві

Опубликовано 12 сентября 2023 г.
Автор: Open.ua

Приходиш до UYAVA, слухає пісню про українську незламність "Heart of Steel" + допомагаєш бійцям Третьої окремої штурмової бригади.


 

15 вересня український гурт TVORCHI, який називають найгучнішим відкриттям української сцени зіграє свої найпалкіші хіти й нові треки в артпросторі UYAVA. Виступ артистів відбудеться із благодійною метою: вони збиратимуть на потреби Третьої окремої штурмової бригади.

 

Гурт TVORCHI є власниками премії YUNA у номінаціях «Кращий гурт року», «Альбом року», «Краще концертне шоу року» та багатьох інших. Дует TVORCHI потужно представили Україну на конкурсі «Євробачення-2023» у Ліверпулі, де заспівали всьому світові про незламність і силу духу українців, про наші сталеві серця.

 

Номер гурту назвали найстильнішим на конкурсі цього року. Під час конкурсу артистам разом з United24 вдалося зібрати понад 12 мільйонів гривень на інкубатори для новонароджених, щоб маленькі дитячі серця билися. 

З початку великої війни музиканти гастролюють Україною та світом із благодійними концертами, виступають для військових, медиків, тимчасово переміщених осіб, збирають кошти на підтримку ЗСУ та дітей, що постраждали від російської агресії. 

 

Артпростір UYAVA продовжує вести культурну, просвітницьку та благодійну діяльність на теренах Києва. Команда UYAVA вже передала 158 000 гривень для збору на відновлення українських шкіл від офіційної фандрейзингової платформи UNITED 24. На локації планують багатий благодійними подіями вересень, аби зібрати якнайбільше коштів на потреби ЗСУ, медиків та дітей.

 

Подія на Facebook: https://bit.ly/3qQ3PhX 

Квитки: https://bit.ly/3OVwNos 

 
TVORCHI UYAVA

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев