Гурт The Unsleeping представив моторошно-іронічний кліп на перший сингл з майбутнього альбому

Опубликовано 11 ноября 2021 г.

Естетика треш-фільмів та інші сенси синглу «DEDVED».


Після довготривалої музичної паузи інді-рок гурт The Unsleeping повертаються з новою відеороботою «DEDVED».

Чому саме «DEDVED»?

«DEDVED» — це перший сингл із майбутнього повноформатного альбому зухвалих інді-рокерів The Unsleeping.

Випуск платівки запланований на весну 2022 року. Альбом планується двомовним — українсько-англійським.

Пісня «DEDVED» записана англійською мовою, та в ній є все, за чим відомі хлопці: шалені гітари, гучні барабани та харизматичний вокал. Сама назва ж пісні не несе ніякого змістового навантаження, це просто гра літер.

Естетика «треш-муві» та тема сталкінгу

Кліп на пісню знятий в стилі популярних у 90-ті фільмів «треш муві» та розповідає в гротескній та гіпертрофованій формі історію насильника, який став жертвою жертви.

«Кліп на пісню виконаний у естетиці треш-муві кінця 90-х, що міг випадково опинитися на піратській касеті замість “Титаніку”, та піднімає при цьому тему сталкінгу і «агресивного кохання» в тій формі, де стерта межа між іронією та серйозним висловлюванням», — розповідають учасники гурту.

Не дивлячись на комедійність образів, по задумці гурту, в «пісні підіймаються серйозні теми харасменту та кетколінгу, що є дуже серйозною темою сьогодення».

Творчі плани та де їх шукати

Студійна робота триває, команда готує не лише новий матеріал, а і його живу презентацію в турі по містам України та Європи.


Наразі в дискографії музик з Умані два англомовні міні-альбоми: «Somnia» (2016) та «Deviatve» (2018), а також україномовні сингли «PRYPUSTYM» та «PTAHA FRED» (2020).

The Unsleeping

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев