Гурти Kadebostany та «ДахаБраха» вперше зіграють в Маріуполі

1
Опубликовано 22 марта 2018 г.

Перші деталі «ГОГОЛЬFEST 2018».


Міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва «ГОГОЛЬFEST» цього річ отримав назву «[STARTUP] ГОГОЛЬFEST» і відбудеться в Маріуполі за підтримки міської ради та міжнародних фондів. Фестиваль має велику миротворчу, соціальну та культурно-просвітницьку діяльність. Основна мета фестивалю — об’єднувати країну, будуючи культурні мости.

Серед перших імен лайн-апу — гості зі Швейцарії Kadebostany, відомі у всьому світі українські проекти «ДахаБраха» та Dakh Daughters, а також найяскравіші представники сучасної української сцени — «Один в каное», «Tik Tu» та «ЦеШо».

В театральній програмі фестивалю — опера-реквієм «IYOV», соціальний експеримент «Собача будка», кінетичний перфоманс «…Але вітер…» та інші.

Організатори планують задіяти більше 10 локацій в центрі Маріуполя. За 5 днів у просторі міста відбудеться більше  100 подій в 9 напрямків,  серед яких — театральна та музична програми, різноманітні перфоманси, кіно, візуальне та літературне мистецтво.

«Перш за все, Маріуполь — це неймовірна локація із власною “Side Specific”, яка ніби спеціально створена для фестивалю. Наша мета – не лише показати, на що ми здатні, а й залучити місцеве населення до організації, передати їм наш багаторічний досвід та подарувати справжній культурний стартап», — розповів директор «ГОГОЛЬFEST» Максим Демський.

«[STARTUP] ГОГОЛЬFEST».

Маріуполь, 27 квітня — 1 травня.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 1 комментарий
  • Kira 23 марта 2018 г. 16:51
    + Dakh Daughters та "Один в каное"? Треба планувати поїздку.