Харківський співак Євген Стрельцов випустив альбом на вірші Сергія Жадана, Юрія Андруховича, Павла Тичини та інших

Опубликовано 20 сентября 2021 г.

А також представив кліп «Літак».


Харківський співак та журналіст Євген Стрельцов вже записував пісні на вірші вітчизняних класиків та сучасних авторів (М. Вінграновський, І. Франко, О. Ірванець та інші). У своєму ж новому альбомі «Танцювати» він поєднав диско та поп-рок із поезією Сергія Жадана, Владислава Волочая, Юрія Андруховича, Наталки Маринчак, Павла Тичини та Миколи Зерова.

Євген Стрельцов:

«У нас вийшов альбом радості, життєствердження. Хотілося, щоб, люди, почувши мої пісні, посміхалися, щоб їм хотілося танцювати. Водночас наша робота наповнена сенсом, бо тексти належать крутим поетам. Це не пустий набір слів. Я довго шукав вірші, які за настроєм і змістом будуть мені близькі, органічно прозвучать в піснях».

На пісню «Літак», основну композицію з п’яти різножанрових треків міні-альбому «Танцювати», харківська режисерка Лада Сабова зняла кліп. На відео можна побачити кілька унікальних місцевих локацій: покинутий аеродром під Харковом із бойовими літаками, аеродром громадської авіації, макове поле.

Цікаво, що під час зйомок квіти не розпускалися через дощі, тому знімальна група за добу власноруч сплела понад 600 штучних маків.

Слухати альбом «Танцювати»

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев