Кімната для медитації та особистий кухар: що чекає на Стінга в Києві

Опубликовано 18 октября 2018 г.

Ексклюзивні деталі райдеру напередодні виступу Стінга та Шеггі у Києві.


Концерт британської суперзірки Стінга відбудеться в Палаці спорту вже 14 листопада. Цього разу співак, який вже виступав у Києві в 2001, 2011 та 2017 роках, приїде до нашої країни в компанії свого друга — ямайського реггі-виконавця Шеггі. Разом музиканти представлять альбом «44/876», також свої кращі хіти. Виступ стане єдиним українським концертом Стінга в рамках його світового турне. Більше того — після цього турне артист планує зробити паузу в концертній діяльності, щоб побути з родиною.

Як повідомили нам представники організаторів концерту, Стінг та Шеггі прилетять до Києва на особистому літаку і в компанії персонального кухаря. Тітонька Чарлі, саме так звуть улюблену кухарку Стінга, супроводжує співака у всіх його подорожах, а страви завжди готує тільки з місцевих продуктів.

Щоб добре підготувати майданчик до концерту команда музикантів в складі 30 осіб прибуде до Києва за кілька днів до події. Все обладнання, включаючи пульти, колонки і навіть мікрофони привезуть з Лондона. Налаштовуватися на концерт Стінг буде за допомогою медитації. Його гримерку спеціально підготують до цього — стіни покриють темною тканиною, щоб виконавця нічого не відволікало від занурення в себе.

Цікаво, що одна з основних вимог британської зірки до української сторони —  відсутність VIP-зони під сценою.

Володимир Бурцев, промоутер київського концерту:

«Одне з головних побажань Стінга — бачити зі сцени своїх шанувальників. Він дійсно хоче співати з ними, танцювати з залом і під запальне реггі разом створювати “positive vibes”. Тому менеджмент Стінга заздалегідь попросив нас простежити, щоб ніяких диванів, столів і інших «богемних» проявів в безпосередній близькості до сцени на концерті не було».

14 листопада, Палац Спорту. Стінг та Шеггі.

Квитки

Facebook-подія

Sting Стинг Shaggy

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев