Концерт памяти Кузьмы «Скрябина» пройдет в Киеве в марте

Опубликовано 9 февраля 2015 г.

Первые детали трибьют-концерта.


Большой концерт памяти лидера группы «Скрябін» Андрея Кузьменко состоится 21 марта в столичном Дворце Спорта, сообщается на официальной Facebook-странице группы. Билеты, приобретенные на концерт 27 февраля в «Атласе», остаются действительными. Новые билеты поступят в продажу в скором времени. Лайн-ап объявят позже. Средства от продажи организаторы передадут семье погибшего музыканта.

Полный текст сообщения:

«Люди, ще до трагічної загибелі ідейного лідера групи “Скрябін” — Кузьми, ми запланували концерт в київському клубі “Атлас”, на 27 лютого. Ми його не скасовуємо, а переносимо на 21 березня в Палац Спорту. Всі квитки придбані раніше — дійсні.

З музикантами групи “Скрябін”, які були надійним тилом Кузьми впродовж багатьох років, виступлять колеги Андрія по сцені.

Поки вирішуються організаційні питання остаточний список груп та музикантів не оголошується. Квитки концерту в Палаці Спорту надійдуть у продаж з наступного тижня.

Для уточнення інформації, обміну чи повернення квитків, пропозицій допомоги пишіть сюди kuzmatribut@gmail.com

Кузьма, завжди казав, що коли тобі важко треба збиратися разом і підтримувати один одного. Хочеться притулитися до когось рідного, щоб не бути самому в такий час. Тому тільки разом з вами, ми зможемо зробити цей концерт незабутнім та допомогти сім'ї Андрія!

Просимо поширювати інформацію, щодо проведення концерту, яка буде оновлюватися на офіційних сторінках групи “Скрябін”.

До зустрічі 21 березня!».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев