Концерти тижня у Києві від Marco Concert

Опубликовано 25 июня 2018 г.

«See you on the moon, where you will play among the stars».


Marco Concert продовжує сезон концертів у затишних місцях столиці. Цього тижня заплановано дві події, які додадуть музичних фарб у ваше літо.

Джаз на пляжі — Sinatra.

26 червня, 20:00

Київ, Труханів острів, ПБК.

Ц вівторок, 26 червня, коли захід внесе нотки романтичного настрою в теплий літній вечір, на узбережжі ПБК запаляться гірлянди та зазвучать зворушливі балади Френка Сінатри.

Мелодії, що незмінно входять в топ рейтингів романтичної музики і складають золоту колекцію джазу виконає Національний академічний духовий оркестр України. Заснований в 1979 році, він до цих пір залишається єдиним цивільним духовим оркестром подібного рівня. Колектив неодноразово представляв Україну за кордоном на фестивалях духової музики і продовжує збирати повні зали на батьківщині, представляючи найрізноманітніші жанри — від класики до джазу.

Чи не найромантичніший вечір червня під розпочнеться о 20:00.

Квитки в касах міста та на сайті.

Facebook-зустріч


Джаз на пляжі — Glen Miller.

Київ, Труханів острів, ПБК.

28 червня, 20:00.

Друзья, в связи с ухудшением погодных мы вынуждены перенести концерт 28.06 Джаз на пляже - Glenn Miller на 02.08. Купленные билеты остаются актуальными на новую дату, их также можно вернуть или обменять.

Цей вечір святкового дня занурить вас у приємні спогади і наповнить серця нотками світлої ностальгії. На пляжі ПБК будуть звучати запальні мелодії Бродвею і ліричні балади легендарного тромбоніста, генія аранжування і керівника одного з кращих свінгових оркестрів світу — Гленна Міллера.

Знайомі мелодії заграють свіжими фарбами у виконанні одного з провідних колективів країни — Національний академічний духовий оркестр України.

Квитки в касах міста та на сайті.

Facebook-зустріч

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев