Lord of the Lost, Cruachan та інші виступлять на фесті «Файне Мiсто 2020»

Опубликовано 1 августа 2019 г.

+ «Порнофільми» та Gutalax.


Фестивальне літо ще навіть не закінчилося, а популярний український фестиваль вже оприлюднив назви кількох гуртів, що вийдуть на сцену «Файного» наступного року.

Відомі 4 гурти, які зіграють на Dark Stage. Це «Порнофільми» — епатажний і бунтарський панк-колектив з Росії. Gutalax — банда з Чехії, яка не змогла приїхати в цьому році, але присягнулася приїхати в наступному, теж виконає свою обіцянку. Також фестиваль відвідає ірландський фольк-метал гурт Cruachan. Порадує шанувальників важкої музики і Lord of the Lost — німецький готик-індастріал гурт.

Хто стане хедлайнерами фестивалю «Файне Мiсто» в 2020 році — поки що секрет.

«Маємо дуже багато думок і навіть деякі попередні домовленості із дуже крутими західними гуртами. Впевнені, ці хедлайнери сподобаються нашим “файним людям” не менше, ніж попередні! Слідкуйте за оновленнями!», — коментують організатори.

Квитки на «Файне Мiсто 2020» вже продаються на офіційному сайті фесту. Фестиваль відбудеться з 30 липня по 2 серпня.

Цього року фестиваль «Файне Мiсто» пройшов всьоме під девізом «Стань частиною легенди». Зі звичайного музичного фестивалю, де грають українські гурти, за цей час «ФМ» перетворилося не просто на потужний фест із західними хедлайнерами, а в окреме місто зі своєю інфраструктурою, конституцією і жителями. Щороку це місто росте і вдосконалюється, а кількість жителів все збільшується. У цьому році на фестиваль приїхало більше 18 тисяч відвідувачів. Не дивно, адже в його лайн-апі були Powerwolf, Arch Enemy, Kadebostany і ще більше півсотні українських та зарубіжних гуртів.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев