Molotov 20 випустив перший новий альбом за 15 років

Опубликовано 23 июля 2021 г.

Спільні треки з Alloise, Віктором Придуваловим і не тільки.


Український музикант Сергій (Шура) Гера, учасник гурту «Друга Ріка», представив новий альбом свого електронного проєкту Molotov 20 «20 Hammers». Реліз відбувся на MOON Records.

Над платівкою «20 Hammers» музикант працював декілька років. До альбому потрапило 13 композицій, серед яких і спільні треки з Мацу, Alloise та Віктором Придуваловим. Фінальна композиція платівки присвячена пам’яті Данила Дідіка.

«“20 Hammers” — це 55 хвилин чесної музики. Це 13 різних за настроєм та подачею музичних композицій. А також, це 13 різних історій, які відбувалися під час створення альбому, це відчуття, які пройшли крізь “вогонь, воду і мідні труби...”. Respect і величезна дяка всім причетним до цього дійства — тим, хто пітримував, помагав, направляв і надихав: Олег Яшник, Alloise, Андрій Смірнов (Aby Sho Music), Андрій Пасічник (Moon Records), Віктор Лук‘янченко, Роман Кальмук (FDR), Ярік (FDR), Greg Ignatovich, МаЦа», — розповів музикант.

Альбом присвячується захисникам і борцям за Свободу і Незалежність України.


Попередній лонгплей Molotov 20 мав назву «Aerodinamique» та вийшов у 2006 році. Другий альбом Molotov 20 «Mechanical Love» світ почув у 2001 році. А першим альбомом в дискографії Molotov 20 була платівка 1996 року «Molotov Zwancig», над якою працювали DJ Molotov та DJ Zwanzig, Сергій (Шура) Гера та Андрій (Кузьма) Кузьменко відповідно. 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев