«Московити підірвали дамбу у Каховці»: Zbaraski випустив трек, який не потребує пояснень

Опубликовано 24 июля 2023 г.
Автор: Open.ua

Також артист закликає донатити у благодійний фонд, який підтримує постраждалих від підтоплення на лівому березі Херсонщини.


Zbaraski випустив анімоване відео на пісню «МПДУК», яка присвячена трагедії на Каховській ГЕС. 6 червня російські окупаційні війська підірвали дамбу, чим спричинили черговий воєнний злочин та масштабний екоцид. Для артиста цей трек — це спроба рефлексії та заклик не забувати про катастрофу.

Слухати пісню Zbaraski «МПДУК» на усіх платформах https://song.link/zbaraski

Композиція «МПДУК» значно вирізняється від інших робіт Zbaraski. Це досить похмура пісня, яка відносить слухача в той самий день катастрофи, коли в голові крутилося лише одне — росіяни підірвали ГЕС.

Зло таких масштабів неможливо усвідомити, якось вкласти в голові чи раціоналізувати — в зоні затоплення опинилося 19 населених пунктів і близько 16 000 людей. Тоді ж, у перші дні після підриву дамби, Zbaraski почав виливати емоції в музику.

Пісня нагадує мантру, в якій поступово наростає напруга. Так само як зростала напруга і в українцях у ті жахливі дні. Відмова сприйняти, що це справді сталося, розпач і страх за людей у зоні підтоплення змінювався люттю і прагненням зробити усе, щоб такого більше не повторилося. Пісню доповнює виднограй, авторства аніматорки Анни Дудко.

Мета релізу — ще раз нагадати суспільству, що війна досі триває, а без нашої активної участі та підтримки ЗСУ такі катастрофи будуть повторюватися.

Також Zbaraski закликає долучатися до підтримки благодійного фонду HUMANITY, який допомагає жителям тимчасово окупованої Нової Каховки, а наразі підтримує постраждалих від підтоплення на лівому березі Херсонщини.

Збір фонду — за посиланням: https://send.monobank.ua/jar/6CPYrSBibQ


Нагадаємо, цього року Zbaraski випустив свій другий лонгплей — «Buty Sovoiu», який музичні критики охрестили доточенням дебютного релізу артиста «Бо я так хочу» до омріяного ідеалу — з вдосконаленими текстами, згущеною іронією та відсутністю філерів. Платівка присвячена пошукам свого місця у цьому світі та чекала свого релізу ще наприкінці 2021-го, але її реліз переносився у звʼязку з початком повномасштабної війни

Zbaraski

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев