На Sziget їде гурт з Карпат Hudaki Village Band

Опубликовано 15 мая 2019 г.

7 серпня на Global Village будуть танці.


Чергове оновлення в лайн-апі угорського фестивалю Sziget.

7 серпня музична програма сцени Global Village розпочнеться виступу українського гурту Hudaki Village Band. Також в цей день на сцену вийдуть команди з Кіпру, Словаччини, Франції, Сербії, Італії, Південної Африки та Азії. Серед них — поляки Dikanda, фіни Jaakko Laitinen & Väärä Raha, космополіти Branko Galoić & Skakavac Orkestar, французи Aälma Dili та угорці Besh o droM.

Колектив Hudaki Village Band утворився в регіоні Мараморош, в гірській місцевості південно-західної України на кордоні з Румунією та Угорщиною. Тут селянських музикантів називають гудаками, також тут поєдналися архаїчна слов'янська вокальна традиція, румунські мелодії, єврейські ритми та ромський темперамент. Тож Hudaki Village Band, який складається з 18 музикантів, представляють широкий спектр цієї музики, яку вони грають та співають у власному характерному стилі.

Заснований австрійським емігрантом та музикантом Юргеном Крефтнером, за 18 років гурт зіграв на сотнях фестивалів та в концертних залах по всій Європі. Виступ 7 серпня стане для Hudaki Village Band другим концертом на Sziget після виступу у 2010 році.

Окрім Hudaki Village Band на Sziget цього літа виступлять Іван Дорн (11 серпня), alyona alyona (7 серпня) та лауреат премії APPS Music & SZIGET: Awards 2019, який визначається саме зараз в голосуванні на сайті http://sziget.apps-m.com/.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев