Новий сингл Саші Чемерова «Полями»: українець проти машини смерті, яку в кліпі уособлює танк

Опубликовано 8 сентября 2022 г.

Пісня про спалене серце кожного з нас.


Новий, вже дев‘ятий сольний сингл від Саші Чемерова «Полями» — це сповідь людини, яка прокинулась від жахливого сну, усвідомила себе й стала на шлях любові.

Саша Чемеров про відео “Полями»: участь у зйомках військових ЗСУ, людина проти танка

Кліп «Полями» вигадали та реалізували Саша Чемеров, режисер Нікіта Квасніков та продюсер Коля Серга.

Саша Чемеров: «Головний герой “Полями” — це кожен українець, який з початку повномасштабного вторгнення опинився в окопі. На передку чи в тилу. І бореться зі страшною машиною смерті, яку в кліпі уособлює танк Т- 80У бойовою масою 46 т.

Продюсером кліпу я запросив Колю Сергу, який на сьогодні займає пост молодшого лейтенанта ЗСУ, і саме завдяки йому реалізація мого задуму з танком стала можливою.

Зрозуміло, що зараз я не можу розповідати про локацію зйомки та команду людей, які з нами працювали. Можу лише сказати, що до реалізаціі відео долучились військові ЗСУ — піротехніки, механіки-водії танку, командири окремих батальонів.

Це унікальний досвід,  який неможливо було б реалізувати за мирних часів. Дякую кожному, хто долучився до створення відео.

Саша Чемеров про пісню «Полями»: спалені поля України, історія пісні, що написана три роки тому

Саша Чемеров: «Пісня написана три роки тому і чекала свого часу. “Полями” —  про культурний код України, переданий крізь власний досвід. Про спалені поля України,  про спалене серце кожного з нас. Про втрату землі під ногами, яку сприймали як належне.

Про те, як ми загубилися й шукаємо шлях в новітній історії себе і країни. Про вигорання від болю. Про те що відсутність любові, віри та надії закреслює всі шанси на існування здорового суспільства. Дякувати Богу в нас ці шанси є і разом ми досягнемо мети».


На початку повномасштабної війни Саша Чемеров  створив благодійний фонд «Культурний опір», який допомагає ЗСУ. Окрім того Саша є частиною проекту Колі Серги «Культурний десант», з яким з середини війни вони іздять як на «нуль» так і в глибокий тил, проводити психологічну й музичну роботу для підтримки бійців ЗСУ.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев