Новий сингл: «ТНМК» та Kozak System «Мамо»

Опубликовано 18 марта 2022 г.
 
 
Пісня-обіцянка матерям солдатів, що все буде добре.
 

 
Про що співати під час війни? Про неї й співати.
 
За три тижні війни росії проти України, наша ненька невідворотно змінилася - попри легенди про кількість гетьманів на кількість населення, ми зібралися в одне ціле, захищаючи нашу землю. росія намагається знищити все українське й тільки наші солдати стоять їм на заваді.
 
 
В спільній пісні гурту «Танок на майдані Конґо» та Kozak System «Мамо» йдеться про те, як український солдат повертається додому лише на один день й обіцяє мамі, що все буде добре.
 
Фоззі («ТНМК»): «Рік тому Іван Леньо з Kozak System запропонував зробити цей трек, наче оповідь про розмову військового з мамою — на старій кухні, за столом, затягнутим давньою клейонкою. Ця картина одразу жваво поставала перед очима. Ми зробили окрему версію, переписавши текст та змінивши аранжування. 
 
І тепер, рік потому, з’ясувалося, що й весна холодна, й війна значно ближче, ніж раніше — раптом кожне слово в цій пісні набуло додаткової ваги. Рік тому ніхто не міг знати, що текст цієї пісні стане настільки реальним. Але ми точно повернемося переможцями після бою - це вже інша Україна. Та інший світ».  
 
 
Фоззі («ТНМК»): «Коли я продюсував цей трек, мені в деяких місцях відчулося замість кіка використати звук пострілу гармати. Не міг тоді я знати що ця звукова метафора дуже скоро стане для всіх нас суворою реальністю». 
 
Іван Леньо (Kozak System): «Сьогодні вся країна, всі сини й доньки встали на захист нашої Незалежності, встали на захист нашого народу. І кожна Мама зараз сидить вдома, хвилюється і чекає звісток, але ми можемо запевнити наших мам, що ми повернемося живі. Ворог буде розбитий. Нашим хлопцям та дівчатам, їхнім мамам і татам. Слава Україні!» 
 
Наразі учасники гуртів «ТНМК» та Kozak System вступили до лав Територіальної Оборони та займаються волонтерською діяльністю. А мами трьох учасників «ТНМК»досі перебувають в Харкові.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев