Оголошено повний список учасників концерту пам'яті Кузьми «Скрябіна»

Опубликовано 12 марта 2015 г.
Автор: Open.ua

Усі деталі великого концерту-триб’юту.


2 лютого цього року в автокатастрофі трагічно загинув лідер українського  гурту  «Скрябін» Андрій Кузьменко. На чисельні прохання друзів Кузьми, та за згодою його сім’ї, 20 травня в столичному Палаці Спорту відбудеться великий концерт-триб’ют Пам’яті Кузьми Скрябіна.

В цей день разом з музикантами групи «Скрябін», які були надійним тилом Кузьми впродовж багатьох років, на сцену в Києві вийдуть колеги Андрія — «Брати Гадюкіни», Святослав Вакарчук, Андрій Хливнюк («Бумбокс)», Ірина Білик, Іван Дорн, Олександр Пономарьов, Руслана, Наталія Могилевська, Потап і Настя, Loboda, Dzidzio, Віктор Павлік, Дмитро Шуров (Pianoбой), Олександр Положинський, Валерій Харчишин («Друга Ріка»), Тарас Чубай, Тарас Петриненко, Фагот («ТНМК»), Женя Галич (O.Torvald), Марія Бурмака, Хор Збройних Сил України, Оля Полякова, Олег Собчук («С.К.А.Й.»), «Пающіе Труси» та учасники ТВ-проекту «Шанс». Всі артисти виконають пісні гурту «Скрябін».

Кузьма завжди казав, що коли тобі важко, треба збиратися разом і підтримувати один одного. Хочеться притулитися до когось рідного, щоб не бути самому в такий час. Тому тільки разом з вами, ми зможемо зробити цей концерт незабутнім. Усі кошти від концерту будуть перераховані в Благодійний фонд Кузьми Скрябіна.

Увага! Квитки на концерт гурту «Скрябін», що мав відбутися в клубі Atlas 27 лютого, будуть дійсними 20 травня в Палаці Спорту до фан-зони 1. Бажаючі отримати місця в сектор, мають можливість здійснити обмін квитка з компенсацією різниці вартості. Обмін, повернення квитків здійснюється до 20 березня в касі за адресою: метро «Хрещатик» (підземний перехід до вул. Прорізної). Контакти для довідок: kuzmatribut@gmail.com, +38 044 383 5858.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев