Our Atlantic презентували кліп на конкурсну пісню Нацвідбору на «Євробачення 2022» та анонсували виступ в Києві

Опубликовано 8 февраля 2022 г.

Фінал відбору — 12 лютого, концерт в Києві — 24 лютого.


Сингл «Моя любов» фіналістів Нацвідбору на цьогорічний конкурс «Євробачення» гурту Our Atlantic — це роздуми над актуальною проблемою насильства та аб’юзу, з якою стикався кожен.

Учасники команди Our Atlantic мали на меті презентувати на Нацвідборі пісню про кохання (звідси й назва «Моя любов»), але зібравши всі історії про кохання друзів та знайомих, щоби перетворити їх на текст, — зрозуміли, що насильство дуже часто межує із любов’ю. Тому ця «любовна» історія отримала продовження у відео.

Відео ж — це невеличка вечірня замальовка, яка стається майже щодня та майже у кожній квартирі, схожі між собою. Пересічність історії підкреслює звичайність інтер’єру, побуту, рухів та однокадрова зйомка, яка закарбовує всі події чи то як документальний фільм, чи скоєний злочин.

Our Atlantic у відео виступають оповідачами злободенної історії, що огорнута в музичний стиль гурту: поп-музику із нестримними ритмами «вусатого фанку», диско та соулу.

Почути ж наживо пісню «Моя любов» можна буде на сольному концерті гурту Our Atlantic в столичному Caribbean Club 24 лютого. Квитки на подію

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев