Переможець #TbrgOpenRapUA Keysee представив сингл «На взводi»

Опубликовано 20 февраля 2020 г.

Нова робота зухвалого репера з Івано-Франківська.


Сингл «На взводi» пронизаний дорожнім духом та прагненням до вищої мети. Репер писав його в плацкарті по дорозі на Atlas Weekend. А вже після, на хвилі ейфорії від виступу, змінив практично весь текст треку. 

Репер Keysee вперше потрапив у поле зору прихильників українського репу з виходом кліпу «Викупи».

Грубий та місцями агресивний «вуличний» флоу Keysee вже тоді помітно виділявся на тлі його численних колег по цеху.

Саме з «Викупи» Keysee подав заявку на участь в #TbrgOpenRapUA, який пройшов влітку 2019 року в Харкові за підтримки Rap.Ua. У боротьбі з десятками більш досвідчених конкурентів Keysee здобув впевнену перемогу.

Призом стала можливість попрацювати з кращими професіоналами української хіп-хоп сцени і музичної індустрії у цілому.

Тож у роботі над новим синглом «На взводi» Keysee допоміг найзатребуваніший саунд-продюсер країни — Вадим Алхутов, відомий як TeeJay. Саме він був продюсером більшої частини альбому alyona alyona «Пушка».

Keysee: «Словами не передати на скільки я був шокований, коли побачив, як він працює в студії!». «Спостерігати за цим вживу — це просто космос! Вадік зробив біт за 6-7 годин. У кінцевій версії треку більше сотні інструментальних партій. Неймовірно!».

Над кліпом на мотиваційний сингл «На взводi» працював DELTA ARTHUR та продакшен Basket Films — все ті ж хлопці, що зробили собі ім’я на хайпових кліпах alyona alyona. Нарешті, останній приз — просування від агентства «Много Води», яке працює з Оленою з моменту її появи на сцені.

Реліз вже доступний для стрімінга та прослуховування. Видавець — лейбл HitWonder.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев