Концерти тижня від Marco Concert (11-15 липня)

Опубликовано 11 июля 2018 г.

Marco Concert запрошує.


Bryan Carter and Young Swangers.

11 липня, 20:00.

Київ, Мистецький арсенал (вул. Лаврська, 10-12).

Вечір середи пропонуємо провести в компанії молодого барабанщика Брайана Картера та його бенду The Young Swangers, неймовірних імпровізаторів, яким вдається органічно поєднувати спадщину джазових гігантів Дюка Еллінгтона і Майлза Дейвіса з академізмом Джакомо Пуччіні та мелодизмом Рея Чарльза і Стіві Вандера. Чекаємо вас в 20:00 на літньому майданчику «Мистецького Арсеналу».

Квінтет збирає повні зали по всьому світу, завойовуючи все нові і нові аудиторії слухачів, а вже 11 липня вони готові підкорити київських любителів джазу на літньому майданчику «Мистецького Арсеналу».

Facebook-зустріч


Botanica Jazz — Barbara Streisand.

12 липня, 20:00.

Київ, Ботанічний сад ім. М.М. Гришка (вул. Тимірязєвська, 1).

У цей літній вечір в ботанічному саду прозвучать хіти незрівнянної Барбри Стрейзанд.

Природна чарівність, харизма і талант цієї виконавиці підкорили весь світ. Вона стала втіленням «американської мрії» і першою жінкою-композитором, відзначеної «Оскара».

Хіти Барбри Стрейзанд, які незмінно входять в рейтинги найромантичніших композицій, виконає талановита вокалістка Мар'яна Головко (солістка формації NOVA OPERA, голос авторського проекту SUOK, а також автор і ведуча Шоу «Клубу Шляхетних Співачок» на радіо «Аристократи») під акомпанемент квартету Дмитра «Бобіна» Александрова: Родіон Іванов (клавіші), Олександр Ємець (контрабас), Павло Галицький (ударні).

Романтичний вечір під музику Барбри Стрейзанд розпочнеться о 20:00.

Facebook-зустріч

Квитки в касах міста та на сайті


Jazz Arcenal — Urban Gypsy&Olga Chernyshova.

15 липня, 20:00.

Київ, Мистецький арсенал (вул. Лаврська, 10-12).

Недільного вечора зустрічайте послідовників стилю джаз-мануш в Україні — колектив Urban Gypsy за участю співачки Ольги Чернишової, однієї з найкращих випускниць джазового факультету інституту музики ім Р.М. Глієра, яка також є учасником проекту [O], що з'єднує електроніку, фолк і соул.

Urban Gypsy вже встигли закохати в себе не тільки поціновувачів якісної музики, а й музичних критиків. Багато хто знає колектив через спільні проекти з групою Anna-Maria та Pianoбой. Виступи Urban Gypsy — це завжди яскраві експерименти з гіпнотичного сплетіння найрізноманітніших емоцій і переживань, які віртуозно передають традиційні для циганського джазу інструменти:

Матвій Миронов скрипка, Дмитро Кушніров гітара, Михайло Левит гітара, Микола Кістеньов контрабас.

Занурюємося в бурхливий мікс поп музики і джазу під імпровізацію струнних і чарівний вокал 15 липня в «Мистецькому Арсеналі».

Facebook-зустріч

Квитки у касах міста та на сайті

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев