Postman випустив нову пісню, присвячену Києву

Опубликовано 21 октября 2019 г.

Перший реліз київського лейблу Watra.


Postman (сольний проект гітариста та вокаліста гурту 5 Vymir Кості Почтара) представив сингл «Northern Light» з майбутнього другого студійного альбому.

Кліп знятий режисером Андрієм Бояром на 8мм плівку.

Андрій Бояр: «Кліп на пісню Postman “Nothern Light” — це вияв нашої з Костьою Почтарем любові до Києва. Це абсолютно аналогова історія, ми зняли її на плівку super8, щоб показати Київ таким, яким ми його бачимо щодня — теплим, привітним, різноманітним і трушним, практично без монтажу і корекції кольору.

Там є схід сонця з Андріївської церкви, вечірка у культовому подільському клубі, електрички на Почайні, зустріч заходу сонця з друзями на горі Щекавиці. Це перша робота в рамках нашого лейблу WATRA, і ми впевнені, що пронесемо справжність цього релізу крізь весь наш подальший спільний шлях».

Цікаво, що це вже не перша робота музиканта, присвячена Києву. Кілька років тому Postman випустив пісню «Київські вулиці», своєрідний неофіційний гімн столиці. 

Пісня «Northern Light» була записана і зведена Вадіком Лазарєвим у студії Lipky Zvukozapys.

Костя Почтар — вокал, акустична гітара, електрогітара, бас.

Оксана Сагалата — скрипка.

Андрій Біт — ударні.

Сингл «Northern Light» став першим релізом київського лейблу Watra, співзасновниками якого є Костянтин Почтар та Андрій Бояр.

Postman on Spotify

Postman on Apple Music

Postman on Google Play

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев