Postman випустив першу нову пісню за рік

Опубликовано 25 декабря 2020 г.

3 факти про новий сингл міського навіженого Postman. 


 
Пісня про 2020 рік і про кожного з нас
 
«Кумири» — це свіжа робота українського музиканта Postman 25 грудня. Одна з шести пісень, створених в цьому році. Пісня про те, як люди перестали бути самі собою та почали сліпо слідувати своїм «кумирам» — блогерам, інфлюенсерам, зіркам, політикам і т.п. 
 
Postman: «Вона про 2020-й і про кожного з нас. Це одна з пісень, що народилась під час карантину, на яку надихнули стрічка новин і соцмереж, образи, які люди собі створюють та які наслідують».
 
Незвичний інструмент «гітарет»
 
Основну партію в пісні виконує інструмент під назвою «гітарет», який Postman описує так: «це щось на зразок електричної калімби у формі тертки для овочів». Під'єднавши його до підсилювача і пропустивши через свої гітарні ефекти, музиканту вдалося отримати унікальний звук. Подруга Мона заспівала беки, Postman сам зіграв на всіх інструментах, а друг Вадим Лазарєв з гурту 5 Vymir відповідав за зведення і мастеринг у київській студії Lipky Zvukozapys.  
 
Трек можна послухати на різних стрімінгових платформах (Spotify, Apple Music, Deezer, YouTube music, Bandcamp): https://backl.ink/143732731 
8 хвилин готування пасти як ілюстрація історії України
 
Разом з треком вийшов і кліп, який має особливе значення. «Якось я дивився в каструлю з водою, що закипає і подумав, що за 8 хвилин готування пасти можна проілюструвати історію України», — згадує артист.
 
Майже три хвилини ми бачимо, як у каструлі кипить вода, в яку під кінець вкидають макарони. Так Postman хотів показати, що наше майбутнє вирішують не люди, а макарони чи гречка, якою політики підкупляють виборців. 
 
Фото: Макс Заїка
 
Postman

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев