Прем’єра: дебютний альбом київського виконавця meerkur «landspaces»

Опубликовано 1 октября 2021 г.

Від Вадіка Лазарєва з гурту 5 vymir.


За таємничим ім’ям meerkur ховається Вадік Лазарєв — київський композитор, звукорежисер студії LipkyZvukoZapys, під керівництвом якого записано багато сучасних українських пісень та альбомів, та учасник інді-рок групи 5 vymir. З якою, як співавтор музики та слів, він створив два визначних альбоми сучасної української музики, а також декілька синглів та EP.

Альбом meerkur «landspaces» складається з 9 композицій, 9 частин одного цілого. Автор називає платівку викликом собі. Матеріал записано, як одне імпровізаційне фортепіанне полотно, а згодом, протягом кількох місяців, переосмислено та заранжовано у повноцінні композиції.

Слухати альбом meerkur «landspaces»

meerkur: «Платівка несе в собі ідею фундаментальності фортепіанної основи, яка, випадково і не зовсім, пересікається і починає взаємодію з іншими інструментами. Кінематографічність альбому диктує свої емоції — від найпростіших радості та смутку, до більш складних, змішаних почуттів меланхолії та віри, спокою та тривожності. З простих клавішних мелодій виринають піцикато скрипок, протяжні ноти челло та колісної ліри, медитативне соло дудука та програмно оброблена флейта, що здатна замінити собою бас синтезатора».

З 9 композицій альбому лише одна має в собі лірику заспівану meerkur. Лірика у композиції «IV» натхненна поезією Вільяма Блейка. Пісня задає назву та загальний тон платівці, і намагається словами передати почуття з якими створювався твір.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев