Прем'єра кліпу: BRUTTO «Папяроска»

Опубликовано 26 сентября 2017 г.

Спогади про дворову юність в приміщенні колишньої психлікарні.


Гурт BRUTTO презентували відео на пісню «Папяроска» з альбому «РОКI».

Лідер гурту Сергій Міхалок прокоментував відео так:

«Ми з BRUTTO зробили перекур перед масштабним туром “РОКI”. Згадали дворово-хуліганську юність, романтику неформальних тусовок, перші кроки в рок-музиці. Сергій Жадан та Давидовський добре знають, що таке тусовки 90-х. Вони — олдові та трушні учасники цих незабутніх шабашів та панківських оргій.

Загалом, анархо-синдикат BRUTTONOSTRA вчора, сьогодні, завтра! Даємо жару! Шкода тільки, що “найгарячіше” довелося вирізати через цензуру».

Кліп знімався в Києві протягом двох днів. Основна локація — приміщення покинутої психічної лікарні.

Режисером відео став Андрій Давидовський, автор відео BRUTTO  «Гири», «Родны край», «Olympia», «Черный обелиск».

Андрій Давидовський, режисер:

«Із серйозними артистами, в яких є самоіронія дуже комфортно працювати. Ну і, безсумнівно, дуже важливий фактор — ступінь довіри одне до одного. У нас не співпраця, а, скоріше, творчий тандем. Наші спільні з BRUTTO роботи вже можна ділити на цикли. Після багатошарового та трагічного “Родного края” та в певній мірі політ-соціального “Черного обелиска” ми повернулися до самого початку нашого творчого знайомства, до естетики “Гирь”.

“Папяроска” несвідомо вийшла певним пріквелом до “Гирь”. Звичайно, не в буквальному сенсі, тут скоріше мова про візуальні прийоми та настрій. Легкість, гротеск, пубертатна романтика, невгамовна енергія. Іноді корисно не бути аж надто серйозними».

Текст пісні написав вiдомий український поет Сергій Жадан, який окрім «Папяроскi» написав тексти ще до трьох пісень з останнього альбому BRUTTO.

На білоруську мову вiршi переклав поет Андрій Хаданович.

Сергій Жадан:

«BRUTTO дають по-справжньому прикурити. Найбільш щемка й пронизлива пісня з нового альбому. Історія про щасливе дитинство, з якого виростають усі наші шкідливі звички. Драйвово, як і повинно бути в дитинстві».

Після активного фестивального сезону, пiд час якого BRUTTO зіграли на угорському фестивалі Sziget, гурт відправляється у великий тур по 23 містам України. Фінальний концерт заплановано на 18 листопада в Києві.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев