Прем’єра синглу: Kulshenka «My Place»

Опубликовано 9 февраля 2022 г.

Нове звучання та тема пошуки свого місця у світі.


На відміну від звичної для творчості Kulshenka ліричності та меланхолійності, в новій роботі виконавиця розкриває ту частину себе, яка більше не хоче страждати й готова до змін.

Зміни, переживання та трансформація, які відбуваються всередині співачки, одразу віддзеркалюються й в звучанні композиції.

В основі нової роботи «My Place» — драм машина, синтезатори, вінтажні барабани і основний вокал з манерою субтону.

Незмінним лишається все та ж глибока музика з філософськими змістами.

Тільки віднайшовши себе людина може дати світу щось дійсно корисне. Шлях до себе буває дуже непростим, але опускати руки не треба. Ця пісня створена, аби показати всім, хто зараз у пошуках, що вони не самі на цій дорозі, і тим самим підтримати їх.

Пісня “MY PLACE“ на музичних платформах: http://hyperurl.co/my_place

Ірина Кульшенко: «Дуже добре пам’ятаю день написання пісні. Я тільки перехворіла ковідом і була геть розбита. Відчуття, що всесвіт про мене забув не полишало і я почувалася повною невдахою. Всередині голови набагато страшніше, ніж ззовні. Тому все, що мені лишалося -  написати пісню і таким чином пропрацювати свій внутрішній стан. Первинне аранжування було тільки голос і фортепіано, що занурювало у темні хащі. Мій  саундпродюсера Сашко Дворецький послухав демо і порадив зробити пісню більш життєстверджуючою. Ми почали роботу. Рояль записали в театрі Сузір’я, все інше  - на студії Badminton music studio. Костянтин Маркочань зіграв на барабанах. Елемент сповіді додав госпел від Яни Ковальової (NANNA) та Артема Мурача (ART DEMUR). А мастеринг було зраблено на студії «Звукоцех».

Щодо текстової складової, то вона тут доволі проста, проте я не хотіла перевантажувати композицію і вважаю, що тематика розкрита на всі сто відсотків. Якщо треба пояснювати — то не треба пояснювати. Слухачі відчують мій стан серцем. Це для мене головне».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев