Прем’єра синглу: Onuka «Хащі»

Опубликовано 12 ноября 2018 г.

Новий відлік ONUKA.


Український електронний проект Onuka представив першу новинку після альбому «MOZAЇKA», реліз якого відбувся в березні цього року.

Пісня «Хащі» вже звучить на концертах всеукраїнського турне Onuka «MOZAЇKA» і обов’язково пролунає на великому сольному шоу в Києві 7 грудня. Студійна версія треку відсьогодні доступна на всіх офіційних платформах гурту.

Apple Music / iTunes

Google Play

Spotify

Deezer

Цікаво, що композиція «Хащі» з’явилася ще задовго до виходу нового альбому. Згодом вона навіть була заявлена 25 кадром у відеотизері до «MOZAЇKA». Також пісня «Хащі» за своїм звучанням має кілька відсилок до пісні та міні-альбому «Vidlik», але є новим відліком в історії гурту.

Композиція записувався на колесах — в різних країнах та містах під час гастролей, партії музичних інструментів та вокал збиралися один за одним на телефони, лептопи, і майже на рік оселилися в «хащах» гаджетів ONUKA.

«Хащі — у моєму розумінні — це провалля, безпросвітна безодня. Їх хотілося б обійти, оминути. Але чим далі йдеш по життю, тим частіше ловиш себе на думці — куди не глянь, лише одні хащі», — розповіла Ната Жижченко, лідерка гурту ONUKA.

Текст пісні ONUKA «Хащі»:

«Ліворуч - праворуч
Лише одні ХАЩІ
Далеко і поруч
Лише одні ХАЩІ
Навколо по колу
Лише одні ХАЩІ
Знову і знову
Лише одні ХАЩІ

Часи не обирають
В них живуть та помирають»

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев