Прем'єра синглу та кліпу: Jamala «Сумую»

Опубликовано 7 сентября 2017 г.

Дві нові пісні та кліп, знятий в Португалії. Нова Джамала на Open.ua.


Українська співачка Джамала презентувала новий сингл «Сумую». Окрім однойменної пісні, до нього увійшла композиція «Любити». Автором музики та тексту пісні «Сумую» виступила Джамала, музика пісні «Любити» також написана самою співачкою, а текст — спільно з письменницею Вікторією Платовою.

У записі двох нових пісень взяли участь відомі музиканти: клавішник Юхим Чупахін, ударник Сергій Балалаєв, бас-гітарист Денис Мороз, трубач Дмитро Бондарєв, а також гітарист гурту «Океан Ельзи» Володимир Опсеніца.

Слухати сингл «Сумую» офіційно:

Apple Music

Google Play

Deezer

Режисером кліпу «Сумую» виступив Ігор Стеколенко, який працював над відео Джамали «I Believe in U», а такж зняв більше сотні кліпів для українських і зарубіжних артистів.

Зйомки тривали два дні та проходили в Португалії — в регіоні Алгарве, в Прайя-да-Фалезе в окрузі Албуфейра та в районі Каселі Велья в окрузі Тавіра.

Джамала: «З музичної точки зору сингл “Сумую” — це важливий і незвичайний експеримент. Дуже хотілося зберегти живу іскру та емоцію в піснях. Я трохи втомилася, від того, що навколо дуже багато схожою музики. Всі користуються однаковими семплами, музичними бібліотеками, у всіх однакове звучання.

У чому була особливість роботи над цими піснями? Музиканти вперше почули мій демо-запис безпосередньо в студії. Ми почали створювати аранжування практично відразу, після першого прослуховування. Не затерали пісню до дірок, як іноді буває, в пошуках потрібного звучання.

Ці пісні, як часто буває, відображають мій внутрішній стан в поточний період. Я дуже люблю Одрі Тоту і фільм “Амелі”. Він став класикою в тому числі і тому, що багато дівчат впізнають себе в головній героїні. Вона страшенно романтична і вразлива, з кожної короткої розлуки робить справжню драму. Вона наповнена любов'ю і перебільшує, гіперболізує будь-яку подію особистого життя. “Сумую” якраз про таку “дівчину-Амелі”.

У нас були неймовірні зйомки кліпу. Я вдячна Ігорю Стеколенко за оригінальну ідею, за те що він не став екранізувати текст пісні. Відео про те, що творча людина не може не творити. Неважливо, чи є поряд аудиторія, моя героїня співає заходу і світанку, танцює, знаходиться в пошуку. Її переповнює творчість».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев