Репер Denzel Curry вперше виступить у Києві

Опубликовано 16 июля 2018 г.

24.11.2018, Atlas.


Агенція Pop Corn продовжує знайомити українців з темними сторонами західного хіп-хопу. Після успішних виступів Ghostemane і Scarlxrd до нас їде Denzel Curry — 23-річний незалежний репер із Флориди.

Концерт відбудеться 24 листопада в клубі Atlas.

Початок продажу квитків — о 13:00 18 липня.

У Каррі вже є спільні треки з титанами хіп-хоп сцени на кшталт Rick Ross і Joey Badass, а також хіт «Ultimate», який отримав статус «золотого». В дискографії Каррі є декілька мікстейпів та два студійні альбоми, а зараз до релізу готується третя платівка «TA13OO», яка вийде 27 липня. Саме на підтримку нового альбому Denzel Curry і приїде в Україну.

З майбутнього TA13OO вже зараз можна послухати сингл «Clout Cobain», по якому можна зрозуміти, що реліз буде дуже особистим і навіть в якомусь сенсі депресивним — репер намагається впоратися зі славою, яка навалилася на нього, і зрозуміти, хто в цьому світі реальний, а хто хоче тільки користуватися дружбою із зіркою.

Київ буде першим містом виконавця в рамках нового європейського туру, що приємно хвилююче — українці почують матеріал нового альбому Каррі першим.

Організатор — Pop Corn

Pop Corn Denzel Curry

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев