SUPERNATION 2013-2023: зніми відео про суперсилу та отримай шанс потрапити за куліси лайву «Другої Ріки»

Опубликовано 20 июня 2023 г.
Автор: Open.ua

«Друга Ріка» зіграє два великі концерти у Києві (24.06) та Львові (12.08).


24 червня у Києві та 12 серпня у Львові «Друга Ріка» відіграє великі сольні концерти з програмою «SUPERNATION 2013-2023».

Цікаво, що київський виступ відбудеться в концертній залі Stereo Plaza, де 9 років тому гурт презентував шостий студійний альбом «Supernation». У Львові музиканти презентують програму «SUPERNATION 2013-2023» у клубі !FESTrepublic. Частина прибутку буде направлена на потреби ЗСУ.

Квитки можна придбати за посиланням:

Напередодні концертів задля демонстрації сили й незламності українського народу, «Друга Ріка» запустила флешмоб, суть якого полягає у фільмуванні своїх суперздібностей підписниками у соцмережах з хештегом #SUPERNATION2023. Переможців флешмобу буде запрошено за лаштунки на концертах у Києві та Львові, більш детально про умови можна дізнатися у соцмережах «Другої Ріки»: Instagram, Facebook та TikTok.

https://www.instagram.com/reel/CtGykRzAF4-/

Валерій Харчишин: «Мене надихнули згадати “Supernation” одразу кілька людей, які несподівано” почули наші “нові пісні” на радіо та ТБ. Те, що для ДР є очевидним з 2014-го, для них було дивним. Але друзі були щиро здивовані, що пісні написані 9 років тому. Хоч в альбомі Supernation війна не є основною темою і ці пісні не були почутим в 2014-му, вони говорили саме про актуальність пісень, натхненних війною. Ми не написали жодної пісні про Байрактар від початку повномасштабного вторгнення, ми кричали про це набагато раніше, але, на жаль, музичні редактори і суспільство були не готові чути занадто політизовані і неначасі пісні. Сьогодні ми хочемо заглянути в історію, вказати на причинно-наслідкові зв’язки, аби подібна війна не повернулася більше ніколи».

Основне наповнення концертів складуть пісні альбому Supernation, робота над яким почалася у 2013 році з пісні «Назавжди/НаНаМаНа». У піснях альбому прослідковується гостра критика влади та оголені почуття воєнного стану, а треки «Я чую» та «Хто, якщо не ти?» у нинішніх реаліях звучать, як повчальний висновок та вирок байдужості.

Також на концертах пролунають й улюблені хіти «Другої Ріки» в традиційному «другоріковському» звучанні, за яким сумують прихильники, поки гурт гастролює з акустичною програмою. 

Музиканти зазначають, що мета виступів на десятому році протистояння росії та другому — повномасштабної війни, не просто розважити та підняти настрій, а надати заряд енергії та сили для подальшої боротьби. 

Фото: Mari Cheba

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев