Саша Чемеров представив відео на пісню «Замість мене», зняте на тепловізор полку «Азов»

Опубликовано 23 июня 2022 г.

 

«Більше мене нема

Замість мене війна

Більше мене нема

Замість мене війна»


В цьому році Саша Чемеров (The Gitas) вже випустив декілька синглів, які стали пророчими для українців та стосувались болючої теми війни. А саме: «Кращий з кращих»  https://bit.ly/3rhM0nt , «Прокинься» https://bit.ly/3rhM0nt та «Досить» (feat. Женя Галич) https://bit.ly/3wJib08

Сьогодні ж музикант представив пісню «Замість мене» — першим релізом, в якому він не є автором пісні.

Саша Чемеров: «В березні київський музикант та саундпродюсер Саша Філоненко сказав мені: “У мене є пісня і я чую тебе в ній”. Раніше такі пропозиції я ігнорував, а тут справді відчув пісню. Тож музику і текст написав Саша Філоненко, я трохи змінив мелодію і додав декілька слів. Звів пісню і зробив мастеринг барабанщик “Димної Суміші” Олег Федосов. Ця пісня — надія і констатація факту. Її стиль, напевно, романтичний гранж».

Разом з піснею представлено й досить унікальне відео.

Саша Чемеров:

«Це унікальна робота з відео. Ніхто раніше не знімав кліп використовуючи тільки тепловізор. Зняти ліпсінг на тепловізор було дуже непросто, ми витратили на це кілька днів.

Я довго думав над відеорядом, ми з Гошою Винокуровим, який є ідеологом та монтажером відео,  розпочали роботу, але спочатку щось не пішло.

Потім Гоша запропонував відео зняти на тепловізор. Ми позичили у “Азова” тепловізор, і разом з моїми новими друзями операторами Анею Стратюк і Валерою Стратюк просто вийшли у місто і почали знімати.

У відеоряді через тепловізор — Львів, який живе своїм життям. Картинка точно передає настрій пісні, дуже кльово, а концепція дає зрозуміти, що ми всі під прицілом, ми всі в небезпеці».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев