Саша Кольцова («Крихітка») та німецький гурт Trümmer випустили спільну пісню

Опубликовано 31 августа 2022 г.

Усі кошти з продажу пісні «Що за дверима» будуть передані на гуманітарну допомогу Україні.


5 років тому гамбурзький гурт Trümmer виступив в столиці України на запрошення Посольства Німеччини в Києві. Учасники гурту мали змогу поспілкуватися з українцями та українками, почути про проблеми сучасних українців від них самих. Вже тоді музиканти були вражені ситуацією в Україні — загроза ще більшої агресії від росії вже тоді була присутньою в повсякденному українському житті. Нові знайомства в Києві принесли команді чимало теплих контактів, які Trümmer підтримує й досі.

Незадовго до повномасштабного вторгнення росії в Україну Trümmer видали пісню «Draußen vor der Tür», їхній власний виступ проти праворадикалізму та провінційної подвійної моралі. Після зухвалого нападу росії на Україну в лютому пісня набула нових значень. Тож ідея ідея створити нову, українську версію треку разом з українською артисткою Сашею Кольцовою з’явилася сама собою. 

Спільна пісня Trümmer та Саші Кольцової «Що за дверима» вже буде доступна на платформі Bandcamp, доповнена відеокліпом на YouTube. 

Проєкт здійснено за підтримки Music Export Ukraine у рамках програми MusicAire.

Гроші, отримані з продажу треку, будуть передані організації Libereco, партнерській організації Vostok SOS, що надає гуманітарну допомогу в Україні. 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев