Sziget Festival в цьому році не відбудеться

Опубликовано 30 апреля 2020 г.

До зустрічі у Будапешті в 2021 році.


 
Організатори угорського Sziget Festival, п’ятого найбільшого фестивалю в світі, повідомили про неможливість провести подію в 2020 році.
 
Фестиваль був запланований на 5-11 серпня, а серед вже оголошених артистів були The Strokes, Kings of Leon, Dua Lipa, Foals, Calvin Harris, Major Lazer, Foster the People та багато інших.
 
Публікуємо офіційну заяву організаторів Sziget Festival:
 
«Дорогі сігетці!
 
Ми дуже вдячні за терпіння та підтримку, яку ви дали нам у цей складний період.
 
Щойно угорський уряд подовжив заборону на проведення масштабних заходів до 15 серпня 2020 року, і, згідно цієї офіційної постанови, ми повідомляємо вам з розбитим серцем, що Sziget Festival не може відбутися цього року.
 
Sziget завжди був особливим через атмосферу, яку ви, наші сігетці, створюєте, і ми спустошені від того, що не зможемо побачити вас на Острові Свободи цього літа. Бажання розділити з вами незабутній тиждень – те, що веде нас вперед протягом всього року, і, хоча вся наша команда дуже тяжко працює над підготовкою фестивалю, вашій Sziget-пригоді тепер доведеться почекати до 2021 року. Хоч нам і важко говорити про це, ми вважаємо, що це рішення найкраще служить безпеці всіх вас і кожного, хто працює на нашому фестивалі.
 
Ми хотіли б попросити вас про терпіння, поки ми працюємо з нашими квитковими партнерами над інструкціями для тих, хто купив квитки. Ми поділимося з вами всіма деталями електронною поштою як тільки зможемо.
 
Sziget почався як невелике зібрання і за останні 28 років перетворився на нездоланну сім'ю сігетців з усього світу. Хоча цього року ми не можемо святкувати разом особисто, ми завжди будемо тут для вас і знаємо, що сила нашої спільноти допоможе нам!
 
Ми з нетерпінням чекаємо побачити вас наступного року на Острові Свободи!
 
Пам'ятайте, що любов не може бути скасована!
 
Бережіть себе і залишайтеся на зв’язку, команда Sziget»
 
Фото: Rockstar Photographers

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев