Sziget додав останні імена до лайн-апу 2019: Macklemore, Michael Kiwanuka та 6lack

Опубликовано 24 апреля 2019 г.

Також фест оприлюднив розклад 6 головних сцен


Багаторазовий володар премії «Греммі» Macklemore, хіп-хоп зірка з Атланти 6lack та британський соул-виконавець Майкл Ківанука стали фінальним доповненням різнобарвного лайп-апу Sziget 2019.

Артисти приєднались до зіркової компанії з раніше анонсованими хедлайнерами Едом Шираном, Florence + The Machine, Foo Fighters, The 1975, Post Malone, Twenty One Pilots, The National, Мартіном Гарріксом, а також Years & Years, IDLES, Jungle, Джонні Марром, IAMDDB, Masego та іншими. До слова, розклад 6 головних сцен Sziget відтепер доступний на сайті угорського фестивалю.


Sziget повертається 7-13 серпня. Вартість квитків зростає 9 травня.

Більше деталей на https://szigetfestival.com/ua/.

Один з найбільших фестивалів світу поєднує музичну програму з театром, цирком, кабаре, інсталяціями, перформансами та артом. Розташований у Будапешті на острові Обуда Sziget сформував навколо себе спільноту, яка створила справжній «Острів Свободи».

Щороку фестиваль знайомить європейців і з українською музикою. Так цього літа на Sziget виступить Іван Дорн. Ще один український артист додасться до лайн-апу світу як лауреат премії APPS Music & SZIGET: Awards 2019. Переможця буде визначено наприкінці травня, за результатами голосування на сайті.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев