«ТНМК» представив аудіоказку «Гупало Василь і перший колодязь»

Опубликовано 12 мая 2020 г.

 

Фінал тематичного Гупало-тижня з живим відео з симфонічним оркестром, нової лінії одягу.    

 

 
Гурт «Танок на майдані Конґо» продовжує експерименти з незвичним контентом й після пісні з найкращими вчителями країни та кліпу у вигляді уроку історії гурт випустив аудіоказку з анімацією Сашка Даниленка про власного супергероя — Гупало Василя. 
 
П’ять років тому вийшов кліп «Гупало Василь» — анімована історія художника Василя Гупала, який під час небезпеки ставав велетнем й гупав ворогів. З часом з’являлися нові проєкти — гра для мобільних, одяг, книжка казок «Гупало Василь та п'ять з половиною пригод», яку написав Фоззі, а ілюстрував, знов-таки, Сашко Даниленко. Згодом ця книга увійшла до обов'язкової шкільної програми за п'ятий клас, а автори почали думати над новим форматами. 
 
Фагот: «Нам завжди здавалося, що Україні потрібен власний супергерой, не абстрактний супермен на хмарочосі, а персонаж з тутешнім корінням, здатний протистояти тим, хто зазіхає саме на нас».
Сашко Даниленко: «В нас вийшов вже цілий Всесвіт Гупала і в ідеалі я бачу повноцінний анімаційний серіал, але для цього потрібен великий продакшн та дорослі інвестиції. Під час карантину з'явився час для пошуку і ми вирішили розпочати з простих форм - показати маленький шматочок того, як це може виглядати. Тож, сподіваємося на розвиток. Ідеї для цього — є». 
 
Наразі гурт збирає на своїх сторінках в мережах враження від глядачів та готує наступний експеримент в іншому напрямку. Але всі присутні дуже хочуть, щоби історія українського супергероя Гупало Василя не закінчилася на першому колодязі.
 
«ТНМК»: «Поширюйте, слухайте, ставте діткам — нам дуже цікаво, що вони на це скажуть. І нехай карантин зникне, як вороги Василя. Все одно добро... А далі ви самі знаєте)))».
 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев